Wpis z mikrobloga

27.11.2019

Dzień dobry, dziś zapowiada się bardzo fajny dzień w Lidze Mistrzów. Ma jednak jeden feler - brak Roberdzika ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niemniej dwa super zapowiadające się mecze, z tym że jeśli już miałbym oglądać Liverpool - Napoli to raczej na TVP bo za Feddka i Koltonia to ja dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LIGA MISTRZÓW
Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1) i 20:05 (TVP Sport)

18:55 Valencia - Chelsea (Polsat Sport Premium 1)
18:55 Zenit - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 2)

21:00 LIVERPOOL - NAPOLI (Polsat Sport Premium 1, TVP 1)
Komentarz: Dariusz Szpakowski + Marcin Żewłakow (TVP), Marcin Feddek + Roman Kołtoń (Polsat)

21:00 FC BARCELONA - BORUSSIA DORTMUND (Polsat Sport Premium 2)
21:00 Slavia Praga - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 3)
21:00 Lille - Ajax (Polsat Sport Premium 4)
21:00 RB Lipsk - Benfica (Polsat Sport Premium 5)
21:00 Genk - RB Salzburg (Polsat Sport Premium 6)

MAGAZYNY
22:55 Magazyn Ligi Mistrzów (TVP Sport)
23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

///POZA POLSKĄ TV///

1. LIGA
17:30 Odra Opole - Miedź Legnica
18;00 Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz

///POZA FUTBOLEM///

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
19:00 IFK Kristianstad - Orlen Wisła Płock (Canal+ Sport)

NHL
01:05 Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs (TVP Sport)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
  • 40
  • Odpowiedz
Jeśli nie znajdujesz się na liście do stałego wołania, zaplusuj ten komentarz aby być wołanym/ą na każdy kolejny wpis. Jeśli nie chcesz być dalej wołany/a, daj mi znać w komentarzu pod wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aut91: dawno nie oglądałem meczów na Polsacie, ale wydaje mi się że kiedyś Feddka lubiłem, z tym że często mi się mylił z jakimś innym komentatorem, może to właśnie tego drugiego lubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aut91: otóż to. Szpaku daje nieraz niezłe strzały ale TVP mu też nie pomaga z tymi współkomentatorami...

W ogóle lepiej by było gdyby komentowała jedna osoba a nie pierdzielą jakieś smuty.
  • Odpowiedz
@kobietanawykopie: ano nie ma, a to dlatego, że zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) robiłem rozpiskę trochę w pośpiechu na smartfonie w oczekiwaniu na autobus. Powtarzałem sobie: nie zapomnij o ankiecie... i zapomniałem xD

@mat9: dzięki za promocję, nawet nie wiedziałem że tyle osób mnie obserwuje. Dzięki każdemu z Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz