Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marellion: nakresle sytuację może. Otóż dla nowych kont jest rabat 40zl przy mwz 200zl. Więc zrobiłem sobie długa nazwę konta i wstawiałem co nowe konto kropkę żeby zalando nie rozpoznało adresu ale na te same dane imię i nazwisko, adres. Pierwszym razem wysłałem reklamację o uszkodzenie, było git. Teraz napisałem o inne uszkodzenie i była odmowa czyli zwrot. I po 3 dniach takie coś. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Marellion: miałem dzisiaj to samo, pierwszy raz napisali mi o zwrot artykułu w ramach sprawdzenia wady. A z multi kontem miałem podobnie w czerwcu i napisałem tylko e-mail głównego konta żeby odblokowali bez wysyłania dowodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubix37: tylko na tym ostatnim koncie mam właśnie ten zwrot i nie mogę sobie wygenerować zwrotu. Wiem że sam moge im wysłać ale są to dodatkowe koszta xd. Może w domu jestem zalogowany jeszcze. Przez aplikację nie znajduje adresu email. Chociaż przyznam że liczyłem bardziej na jakiś albo upust
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: Dzień dobry, nazywam się Radek. Pracuję w dziale bezpieczeństwa wykop.pl. Podczas audytu zauważyłem, że występujesz w naszym systemie pod drugim kontem: @niebezpiecznik. Zgodnie z naszym regulaminem, możesz mieć tylko jedno konto. Proszę się zdecydować, z którego chcesz korzystać, a dodatkowo przesłać na biuro@wykop.pl zdjęcie swojego beniza. W razie dalszych pytań, jestem do Twojej dyspozycji. Pozdrawiam i dziękuję my friend.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubix37: ogólnie to może być kłopot z tym bo takiego adresu jeszcze nie ma bo również z patentu googla skorzystałem, że kropka to niby nowy adres ale jednak schodzi korespondencja na konto główne bez kropek xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebezpiecznik-pl: ok ale z tego co widzę to Wasz adres to co najwyżej biuro@ a uodo to kancelaria, gdzie takie przypadki powinno się dodawać przez elektroniczna skrzynkę podawcza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz