Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: No wlasnie nie, specjalnie z partyzanta szybko wpuszczam drugi pociag z tej zajezdni obok XD fuck zapomnialem ze to na modzie FIIS czy jakos tak, tym ekonomicznym najbardziej znanym
@FarmazonowyMsciciel: dzieki stary, mozesz powiedziec jak przebudowac, a najlepiej dac jakis dobry manual do tego moda?przyznam szczerze ze juz lata minely od kiedy grywalem w otwarte gry, no i zawsze jestt problem z wersjonowaniem manuali..On tam zawsze musi usluznie czekac, czy sa jakies powody?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fiir: hmm to nie jest kwestia tylko tego moda. Przebudowę możesz zrobić w zajezdni - w okienku danego pojazdu kliknij w ikonkę dwóch brązowych skrzynek. W taki sposób możesz przebudowywać wagony, samochody, samoloty i statki, oczywiście jeśli dany model potrafi przewozić inny typ ładunku.

Stacja musi "wiedzieć", że to właśnie na nią ma trafiać produkcja, a nie na stację sąsiednią, dlatego pierwszy pociąg musi czekać na ten moment, gdy np. rafineria
@FarmazonowyMsciciel: Jest swietna, odwzorowanie przemyslu w regionach to bajka, przyznam, ze zastanawialem sie ile to moglo zajac czasu, wielki szacun :)!
edit: dodatkowo mozna zobaczyc jak za PRL czasami budowalo sie przemysl w miejscach niekoniecznie do tego predestynowanych geograficznie-surowcowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fiir: ok. 2,5 roku ją robiłem zanim wypuściłem wersję 1.0. Potem kolejne 1,5 roku poprawek. Obecna wersja ma 2,5 roku, ale planuję za jakieś 2 miesiące wypuścić jakąś aktualizację (m.in. z nową wersją FIRS, bo wyszła już wersja 3.0.12, a na mapie jest 1.4.5).

W przyszłym tygodniu wypuszczam aktualizację mapy Grupy Wyszehradzkiej 2048x2048 (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry; mapa obrócona o 45 stopni; można sprawdzić jak teraz to wyglada - link).
@FarmazonowyMsciciel: Nawet nie wiesz ile sprawiles czlowiekowi na L4 radosci, siedze jak dzieciak przy klockach lego na tej polskiej mapie. Grupa wyszehradzka wyglada kosmicznie, ale obawiam sie ze kolejnego tygodnia l4 nie dostane :D. Czekam niecierpliwie na update Polski, jezeli Wyszehrad robisz z takim samym realizmem, to juz naprawde nie wiem co powiedziec..
DZIEKUJE!
(jak jest z wydajnoscia na takich mapach przy sporym ruchu? silnik nie siada?)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fiir: mapę Polski z początku robiłem dla siebie i kolegów, a przerodziło się to w duży projekt dla całej społeczności i z jej pomocą :) Zbieram wszelkie sugestie i błędy, które zgłaszają mi gracze i robię z tego aktualizację. Sam bym tego wszystkiego nie wychwycił, bo to masa godzin do rozegrania :D Do tego dochodzą jeszcze aktualizacje dodatków, które robią inni gracze np. polskie samochody, które są częściej aktualizowane, niż moja