Wpis z mikrobloga

ja rozumiem, że cztery gole w meczu, że jakieś 25 już ma w tym sezonie. no ale jezu XD z crveną zvezda? XDDD
poza tym:
1.pierwsza z karnego xd
2. druga z metra po jakiejś kopaninie w polu karnym
3. trzecia po babolu bramkarza (serio na takim poziomie dać się tak wyprzedzić napastnikowi?)
4. tu trzeba przyznać, zajebiste podanie prostopadłe, ale niewykorzystanie tego to byłby kryminał.
ja wiem, trzeba docenić, że dochodzi do tych sytuacji i je wykorzystuje. no ale stawianie roberta na równi z messim czy ronaldo to kpina. ja rozumiem, że polactwo lubi szukać awaryjnego bohatera, no ale proszę was xddd top 3 złotej piłki? #mecz #pilkanozna #ligamistrzow #lm #sport #bayernmonachium #lewandowski
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@Perlo no to proszę, wymień mi dziewiętnastu piłkarzy lepszych, niż Ronaldo

@Ajtos a, super. czyli jak ktoś napisze po angielsku, że Polak jest dobry to już jest fakt? xd

@ksaler czegoś takiego było mi trzeba. zero argumentów, tylko wyzwiska.
  • Odpowiedz
@niejestemrudy: Dobra zobaczymy, co ten twój wielki Real pokaże. Bo zapewne w 1/8 trafią już na Lipsk, zawsze im losują teoretycznie najsłabszy możliwy zespół w play offach;> Tylko, że tym razem obskoczą wpierdziel. Podwójna korona.. Śmiechu warte. Już PSG wyjaśniło tego twojego zidane'a, nie mówiąc o Brugge czy w lidze chociażby Majorce XD. Lipsk zdemolował takie Mainz, będące na poziomie Majorki. No ale co się dziwić fanbojowi XD.
  • Odpowiedz
@niejestemrudy: vinicius i rodrygo xD hattrick z ogorkami to tyle co pokazal. Valverde to najwiekszy plus jak do tej pory, ale to za malo. Bale jest w swietnej formie, ale wiadomo ze opluł real. Cos tam sie Real rozwija, ale daleki bylbym od wreczania im jakiegokolwiek pucharu
  • Odpowiedz
@ksaler czegoś takiego było mi trzeba. zero argumentów, tylko wyzwiska.


@niejestemrudy: gdzie tu widzisz wyzwiska? No chyba, że to polactwo, którego sam używasz w swoim poście xD

Jeśli chcesz argumentów: skoro strzelanie bramek w klarownych sytuacjach jest takie proste, to czemu Lewemu wychodzi, a
  • Odpowiedz
  • 0
@niejestemrudy Ten sam genialny Vinicius, który gdy przychodzi do oddania strzału kopie się po głowie? Ten sam Vinicius, którego kibice już podważają i piszą, że z gościa nic nie będzie? Ten sam Vinicius, o którym mówi się że lada chwila poleci na wypożyczenie, bo nie jest w stanie wygryźć buntownika Bale'a i Lucasa Vasqueza?
  • Odpowiedz
no to proszę, wymień mi dziewiętnastu piłkarzy lepszych, niż Ronaldo


@niejestemrudy: na bank mogę wymienić 10 i wszyscy będą jego kolegami z drużyny. Ronaldo w Juventusie jest cieniem samego siebie, stopuje akcje, nie wraca( Dybala wczoraj cofał się po piłkę do obrony!), to jego skakanie nad piłką #!$%@? daje drużynie, o wolnych nawet nie ma co się rozpisywać. Gdyby Sarri miał jaja, Ronaldo spokojnie ostatnie 5 spotkań zaczynałby z ławki.
  • Odpowiedz
@niejestemrudy: człowieku, ale niech to nawet będzie west brom 1 zawodnik zdobywa tyle bramek co cały zespół

żeby była jasność. ja nie mówię, że lewy jest słaby, ale stawianie go w ścisłym topie to jest żart jakiś xd


o nie, jest upośledzony
  • Odpowiedz