Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mój znajomy dostał stypendium na 4k PLN w Technikum Informatycznym, które musi wydać w ciągu tego roku szkolnego zgodnie z poniższymi wymaganiami.

Macie jakieś pomysły, jak wykorzystać przede wszystkim część związaną z realizacją celu edukacyjnego: sieci komputerowe/grafika komputerowa?

#informatyka #programista15k #grafikakomputerowa #grafika #grafika3d #programowanie #siecikomputerowe
Kwatron - Cześć Mirki, mój znajomy dostał stypendium na 4k PLN w Technikum Informatyc...

źródło: comment_U8S0ptypyNMdbjnXlAGLSDNrDRlJYdC2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Kwatron wydatek bezpośredni to lekcje języka poza szkolne jeśli jeszcze nie ma. A pośredni to dowolne podzespoły do kompa jeśli potrzebuje (procesor, grafika etc)
  • Odpowiedz
@Kwatron: Chyba byłem stypendystą tego samego lub bardzo podobnego programu. Mazowieckie? Ja rozpisałem sobie bilety kolejowe, internet, jakieś książki czy inne pierdoły. A za połowę zrobiłem sobie warsztat, z tym że mój cel edukacyjny był związany z automatyką :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwatron: kolegom się nawet udawało w Mazovie wcisnąć Nintendo switcha, o kompie nawet nie wspominam. Generalnie nie spinaj się mocno o to, że jest mocno sprawdzane
  • Odpowiedz