Wpis z mikrobloga

#redminote4
OGROMNA ARMIO CENTUSIÓW, WŁAŚCICIELI POTĘŻNEGO XIAOMI REDMI NOTE 4, PYTANIE: też wam bateria krócej trzyma po aktualizacji do MIUI 11?, wiecie może czy dużo takich przypadków, czy tez to coś u mnie?
Trochę mnie to zaczyna wkurzać, powoli ładuje mi się teoriaspiskowamode, taki fajny telefon, długo mi służy, wytrzymały, szybki, a teraz zaczynam się stresować <20% przed końcem dnia, gdzie wcześniej spokojnie dwa dni mi trzymał(przy podobnym użytkowaniu).
A najśmieszniejsze jest to, ze nawet nie wiedziałem że mi się zaktualizował, ot zobaczyłem któregoś dnia nowy wygląd, widocznie coś kliknąłem zaspany, człowiek czasem działa zanim pomyśli, wystarczyło pogooglować i dać sobie spokój, dziesiątka pięknie chodziła, sam wygląd 111 też skopany, choć to indywidualne odczycie, pewnie nie ma podmenu "wróć do poprzedniej wersji"?;)
RabarbarDwurolexowy - #redminote4
OGROMNA ARMIO CENTUSIÓW, WŁAŚCICIELI POTĘŻNEGO XIA...

źródło: comment_e1Gc3LEYTJdMcOPTMX8wIkQW0QJhrMmg.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RabarbarDwurolexowy: typowe w aktualizacjach MIUI. Może pomóc IMO albo factory reset albo czekać na następną aktualizacje( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja tam wolę mieć kontrolę nad urządzeniem i siedzę na custom romach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
na custom kernelu z Androidem 10 ładuję telefon co 2 dni przy ciągłym użytku
  • Odpowiedz