Wpis z mikrobloga

@Zimnok: Napisalem do nich. Odpisali ze ceny sa ustalane przez marketing i tyle. Fajne te dzialania marketingowe, dzieki nim wiem gdzie nie kupowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zimnok nie wszystko mają złe jak kupisz np dobry zapach np dg Light Blue 200ml w dobrej cenie 290zl masz dobrą cenę za ml na odlewki a w prezencie coś co możesz zostawić sobie czyli dg one zestaw
  • Odpowiedz
@Zimnok: Nie jest aż tak źle z tym Bossem. Przed promocją 239zł, po promocji z podaniem kodu na -20% z okazji Black Friday wychodzi 207,20zł, więc w ogólnym rozrachunku jest taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 193
@Zimnok: Notino z tymi promocjami ściemnia na maxa, kupuję tam swoją pastę do zębów (niestety trudno mi ją dostać gdzieś indziej...). Jak mają promocję to kosztuje 7,5f, a jak nie ma promo to 4,5f ( _)
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: Nie wiem jak za granica ale zauwazylem ,ze u nas ludzie raczej nie potrafia kupowac na promocji i sledzic cen.Niezaleznie czy to spozywka czy perfumy.Bardzo malo osob potrafi wpisac nazwe perfum w googla i poprzegladac gdzie jest najtaniej.Leniwi sa.
  • Odpowiedz
.Bardzo malo osob potrafi wpisac nazwe perfum w googla i poprzegladac gdzie jest najtaniej.Leniwi sa.


@kalesonn: W kwestii perfum dochodzi jeszcze kwestia oryginalności, ludzie boją się kupować jak jest za tanio w jakimś rando-sklepiku.
  • Odpowiedz
@Zimnok: Notino po prostu przeszło bardzo dużą zmianę, kiedyś słynęło z tego ze jest mega tanio ale jest zero kodów rabatowych i promocji, po prostu cena od razu była najniższa z możliwych, ale klienci wolą jak jest promocja więc podnieśli ceny i co chwile dają jakieś rabaty i kupony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@KocieTruchlo: Problem jest taki, że promocja to co innego niż obniżka ceny, promocja rzadko wiąże się z obniżka ceny, tutaj przynajmniej nie ściemnili, że poprzednia cena była #!$%@? wie jaka, tylko po prostu dali mniejszy rabat :P
  • Odpowiedz
+20

@Zimnok: Notino z tymi promocjami ściemnia na maxa, kupuję tam swoją pastę do zębów (niestety trudno mi ją dostać gdzieś indziej...). Jak mają promocję to kosztuje 7,5f, a jak nie ma promo to 4,5f ( _)


@Ipratropium: a to nie jest tak ze jest kod na -20% ? i wtedy 280-20% = 224
co nie zmienia faktu ze jak ktoś pisał wyżej lepiej było zostawić stare
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kotelnica: tak tak, już mi to 3 razy pisali. Rozumiem, tak czy inaczej można czuć się wprowadzonym w błąd czy po prostu zniesmaczonym, gdy dają Ci na maila promocyjny kod -40%, wchodzisz na stronę, a produkty są 50% droższe ()
  • Odpowiedz