Wpis z mikrobloga

W temacie wyrzucenia Mariusza z #masterchef może @Lempiank by się wypowiedziała? Jak reszta zawodników zareagowała? Nie baliście się o swoje zdrowie w trakcie tej konkurencji i po zabraniu Mariusza? Czy ekipa produkcyjna czegoś się nauczyła po tym incydencie czy znowu będzie gotowanie w piekle? Czy Mariusz wróci w następnym odcinku?;)
  • 14
@partisan: Ja dopiero po czasie zauważyłam, że go nie ma, robiłam coś i podniosłam głowę, zobaczyłam na stanowisko i zawołam gdzie Mariusz i usłyszałam, że źle się poczuł. Jest konkurencja to trzeba gotować, może bać się nie bałam, starałam się często pić, byłam strasznie zmęczona i już chciałam wydać te dania, żeby tylko nie odpaść. :v Jak zeszłam z planu to czułam się beznadziejnie, ale przeszło po godzinie. Spojlerować nie mogę,
@Lempiank: Bo Ci Suba więcej nie dam( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zrozum mnie źle, to że wy tam jesteście i macie szanse wygrać króla kuchni to bardzo dobrze i będe CI kibicować. WIem też, że TVN musi zrobić show, natomiast nie potrafię zrozumieć, że robią z was roboty do gotowania w takim upale gdzie oni siedzą i wachlują gębe.
@Shusey: Kurcze nie strasz! :C Ja się nie wkurzam jak coś, staram się odpowiadać tak jak to pamiętam, w takiej sytuacji jest się trochę bezradnym. Też nad każdym programem w tv pracuje masa ludzi, są pewnie scenariusze dotyczące każdego odcinka. Mieliśmy raz daszki, na pierwszej grupowej konkurencji, bo dzień był deszczowy. :V