Wpis z mikrobloga

@junglebim: poniekąd chłop ma racje powtarza się sytuacja z Angeliką gdzie dziennikarze myślą, że mogą mówić wszystko i ustalać kto kim jest bez żadnych podstaw. Sławina fakt dotykał dziewczyny ale oprócz rozerwania bluzki każda mu na to pozwoliła. Tu nie było sytuacji że wszystkie dziewczyny leciły do wielkiego brata i błagały o pomoc bo ich sławina molestuje, same dziewczyny w BB jakby usłyszały jak jest nazywany Mateusz to by się za
@junglebim: @Adu_Jean: chyba go zdrowo #!$%@?ło, przecież Wellman nie zadała personalnie tego pytania, tylko zepewne dostała je od kogoś z produkcji. Śmiem wątpić, że będąc jeszcze przez weekend na kongresie w Gdańsku, marzyła tylko o tym, żeby jakiegoś nic nieznaczącego fagasa pytać o molestowanie, pewnie samej nie śledząc, co dzieje się w show. Widać, że Sławina zdesperowany, za wszelką cenę chce ratować wizerunek. Co na to Kajzer i Gabi?
@j_szm: to czemu wielki brat nie wywalił go tylko dał jakąś automatyczną nominacje? na bank pytali Malwiny co czuje itp jakby powiedziała że czuła się molestowana albo chce wyjść z domu to na bank by wyrzucili Mateusza. Nie pokażą ci wszystkiego tym bardziej że to było w nocy i nie wiemy jak odebrała to naprawdę Malwina i co powiedziała WB
@kum91: To już jego decyzja co chce zrobić, ale wyobraź sobie że jest gość np. Arek jest w programie mówi jakiś szart o kobietach czy tam pastę idzie potem do DDTVN a Wellman wali mu teksty o szofinistach, o nienawiści do kobiet itp
@muwieszeptem: bo Dorota jest ogolnie uwielbiana, zyskala bardzo przez duet z Prokopem, ktory jest najlepszym prowadzacym i w ddtvn i mam talent i konferencje ramowkowe grupy tvn... on jest glówna twarza tej stacji a Dorota jest jego przyjaciolka, wiec uderzenie w nia to uderze w Prokopa i w cala stacje tvn ... slaby ruch xd po prostu przepis jak juz calkiem #!$%@? sobie opinie publiczna i pozostaje tylko wyjazd z kraju
@junglebim: słusznie. Bardzo łatwo jest jednym słowem, gdy sie ma siłe tv zgnoić człowieka. o pani Wellman już się wcześniej wypowiedziałam . w ddtv to sobie mogą poćwirkać o tym jak tam było w bb , albo jak wchodzący do dbb będa się czuli, ale nie o tym, żeby podsumowanie po zasłyszeniu, lub obejrzeniu paru szotów oceniać - bo ja np mogę ocenić jezusa: ta twoja matka alkoholiczka wysyłała cie po
I wydaje mi się że sytuacja nie jest tam oczywista jak tutaj niektórzy piszą, że to mu się nie uda, bo gdzies wina musi być i jeżeli to było molestowanie to na oczach psychologów z TVN którzy dawali pozowlenie na molestowanie na wizji, albo molestowania nie było a w artykułach jest już ponawiany o to
@turum_tutu: myślę, że to pytanie cisnęło jej się na usta nie tylko za sprawą podpowiedzi Miszczaka ale każdego, kto choć w najniejszym stopniu zainteresował się programem. A teksty o tępiej dzidzie to sobie daruj
@Adu_Jean: ta sprawa z bluzką została juz rozebrana (nomenomen) na atomy na wykopie , niech sobie wszyscy cofną, bo rozmowa o tym to jak odgrzewanie kartofli - wtedy wykopy były hurtem za Sławiną, mozesz tłumaczyć i powtarzać, a i tak teraz, będzie to przypominane:)