Wpis z mikrobloga

@villemo69: mam mieszane uczucia, nie zachwycił mnie, jakiś taki za wielki. Z drugiej strony jak zrobić mikro smoka? Bez sensu xd czekajmy aż wejdzie do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PaaZ mnie nie martwią bo gram w to już tylko z doskoku ( ͡ ͜ʖ ͡) a sciągać ptra mi się nie chce, poczekam aż wejdzie na globala
  • Odpowiedz
@raFFcio: Oprócz normalnego expienia miniony będą dropić jakby globy z expem, chociaż zasięg ich łapanie będzie większy niż normalnych globów.

Ale IMHO niczym co jest melee nie iść na solo linię.

@kamisan: Kevina w końcu dali to zapowiedzi bohatera. Ja rozumiem, że może nie być już częścią zespołu HotS ale to, ale mimo wszystko niech chociaż tylko go dają do mówienia w zapowiedziach i to już jest okej. Chociaż tutaj
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DiscoKhan ew. postać i cała otoczka typu prezentacje była gotowa dużo wcześniej tylko czekała w kolejce, na dwoje babka wróżyła To co do łask wracają thralle, xule, maltaele i inne by zbierać globki?
  • Odpowiedz
@kamisan: Jasne, było wcześniej to robione ale nie wydaje mi się, że wcześniej niż premiera Qhiry chociażby. Wątpię czy Deathwing rok temu w projekcie miał dokładnie takie same umiejętności.

Tak, jakkolwiek postać której w zasadzie nie da się wygonić z liniii będą robiły dużo większą różnicę niż to jest teraz, Chociaż ciekawe jak to się będzie mieć do buffów Zagary, teoretycznie jak się nią dobrze gra to bez rotacji wygrywa większość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamisan:

Mój main. Już nie mogę się doczekać. Chociaż nie wiem jak to będzie z nim po 16 poziomie? Tzn. rzucasz rybkę pod miniony i lecisz na inną linię - wtedy tego globa z expem nie dostaniesz, prawda?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Marcinox chyba zależy czy zdażysz zebrać zanim zniknie?¯_(ツ)_/¯ nie mam pojęcia, trzebaby sprawdzić albo doczytać jak to tam jest dokładnie
  • Odpowiedz
@raFFcio: @kamisan: Generalnie największym problemem jest fakt, że jeśli zlast hitujesz miniona,to też musisz podejść na odległość 6 jednostek, żeby zebrać expa. Czyli grając na kogoś kto dobrze zoneuje linie nic nie zbierzesz, chyba że pod wieżyczkami. Zmiana ta też spowoduje, ze czesciej bedzie trzeba się wystawiać, właśnie po expa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaaZ: czyli będzie jak w dotcie czy lolu. I znowu będzie tak, że specjaliści będą ważniejsi.
A nie czekaj, nie ma specjalistów, wszystkich przerobili na zabójców

  • Odpowiedz
@raFFcio: Coś jak w lolu czy docie, ale nie do końca, bo możesz stać obok jak ginie minion i jak podejdziesz odpowiednio blisko to zbierzesz expa. Dla mnie najbardziej ucierpiały mocno dystansowe postacie, tak jak wcześniej np. azmo mógł zbierać expa rzucając Q na inne linie tak teraz ten exp przepadnie jeśli go nie zbierze.

Meta na 2 specjalistów wleci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaaZ: z jednej strony fajnie bo wszystkie mecze się zrobiły nastawione stricte pod pvp nie dając zupełnie pola na inne taktyki. Z drugiej strony zmienili podejście i zmienili mechaniki specjalistów.
I co, teraz abathur będzie bezużyteczny w buildzie na exp
  • Odpowiedz
@raFFcio: Co do abażura to jest wyjątkiem

Niektórzy bohaterowie mają specjalne interakcje z Kulami Doświadczenia.

Fala Lawy Ragnarosa natychmiast zbiera teraz Kule Doświadczenia znajdujące się na jej drodze.

Symbiont Abatura jest na potrzeby zbierania Kul Doświadczenia sklasyfikowany jako bohater.

Halucynacje (np. Lustrzane Odbicia Samuro lub Holoklony Novy) są na potrzeby zbierania Kul >Doświadczenia sklasyfikowane jako bohaterowie.


Zamysł fajny, ale wykonanie takie średnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaaZ: no ale on jako postać nie będzie zbierał. Też że nie podejdzie tak blisko, dwa - najczęściej się chowa w krzakach
  • Odpowiedz