Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#torun jaki salon okularów ma dobry stosunek ceny do jakości? Ile +/- obecnie kosztuje komplet szkieł z oprawkami przy średniej wadzie? Celuje raczej w budżetowe egzemplarze ze średniej półki...
  • 14
@czarekn: : ja miej więcej to co masz w cenie oprawek płaciłem za całość u Karczewskiego na Nowym Rynku, ale ja nie patrzyłem na markę, tylko jak się prezentuję w okularach, i marka była na ostatnim miejscu, wadę małem minimalnie mniejszą i wydaje mi się, że szkła miałem tańsze bo tyle bym nie dał :D
Ale ja brałem z 2 lata temu, pewnie niedługo znowu powinienem się przejść zaktualizować wadę ;)
@Heibonna: U mnie to wyglądało tak - zapisałem się na badania, zrobili mi, wystawili kwitek - od..razu po badaniu zaprosili mnie do wyboru okularów - powiedziałem, że nie chcę, bo przyjdę z kimś i wybiorę.
To wzięli 70 zł zaliczki za to.
Karczewski Toruń.

Z tego co się potem orientowałem - zrób gdzieś badania w tym rozstaw źrenic - idź do TK Maxxa w Plazie wybierz oprawki, znajdź aukcję na allegro
@Heibonna: kupiłem w lipcu u Karczewskiego za 520 zł, oprawki za 170 + szkła 350, aż się zdziwiłem,że tak tanio. Generlanie okazało się, że wybrałem najtańsze oprawki w ofercie, a najdroższe z tych co mi proponowali to po 1500 były