Wpis z mikrobloga

Po kilku dniach wayfarera i tysiącach przejrzanych nominacjach mogę krótko go podsumować: xD
Jest to czego można było się spodziewać. Oceniający jak i nominujący to często idioci. Mnóstwo zdjęć robionych w nocy bez flesza, zgłaszanie ławek, drzew, bazgrołów na ścianach, latarni, swojego ryja, ryja kolegi, ściany w pokoju, muru bloku, zgłaszanie każdej rzeczy na placu zabaw oddzielnie etc. Z drugiej strony widziałem już jak przechodziły stacje napraw rowerów, pompy wodne, pętlę autobusowe (kolejne będą przystanki? xD) i inne badziewia, o których bym nawet nie pomyślał że to materiał na stopa. Oceniającym też nie chce się wysilać i jak coś wygląda podobnie, to zaznacza duplikat, mimo że jest zrobiona sfera przy obu punktach, między którymi odległość wynosi 100 metrów xD. Niestety ale przez głupotę niektórych doszedłem do wniosku, że jak zgłosi się wszystko co się nadaje na portal w swojej okolicy to trzeba sobie darować to ocenianie, przynajmniej w takiej ilości jak dotychczas.
Żeby nie było że tylko narzekam, przeszło mi 11 stopów w mieście w tydzień, a kolejne są w głosowaniu. W końcu to normalnie wygląda.
#pokemongo #wayfarer
  • 15
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: spoko, tak też oceniam, tym bardziej że chce nabić rozbudowy żeby na czwartek miec, jak sie odnowią nominacje.
@JabLuszko: pomarańczowa była, nie pamiętam miasta, z Torunia mam mało, głównie Łódź i okolice.
W każdym razie na pewno sam pozglaszam gdzie się da, mimo że sam takie odrzucam xD. Mam nadzieję tylko że rozkradzione też się nadają
  • Odpowiedz
@Barti1403: u mnie w mieście na jednej ulicy zamontowali taki fikuśny przystanek autobusowy że przez moment się zastanawiałem czy go nie zgłosić. Ale i tak będzie rozebrany bo ludzie na niego narzekają więc nie ma sensu :).
  • Odpowiedz
@Barti1403: mi chodziło o typ - taka mała wieżyczka czy jednak coś ciekawszego, większego, ambitniejszego? Mam opory, żeby to zgłosić w ogóle... ale jak mi napiszesz, że takie przechodzą to w przyszłym tygodniu zgłaszam!
  • Odpowiedz