Wpis z mikrobloga

@Zombieman: Fuck usunąłem przez przypadek >.>

Dziwne, mieli dać 28 dopiero przecenę...
No i cholera Europa znowu w #!$%@?ę dostaje, bo miało być $349, a gdzie tam €399.

Ehh, ale raczej już na obniżkę na Black Friday nie ma co czekać i trzeba zamówić, może do piątku przyślą ¯\_(ツ)_/¯
@Zombieman: Porównując z polskimi sklepami to jest 600 zł różnicy, więc w sumie spora obniżka jak tak spojrzeć :DD

Podobno Oculus przychodzi w ~4 dni (~2 rozpatrują i 2 wysyłka). Jak tyle osób w Polszy kupi to może przed weekendem się uda dostać ( ͡^ ͜ʖ ͡^)
@HHHHHH: Dajesz filmik z kwietnia, z przed premiery Questa.

Gwarantuję, że lepiej mieć możliwość wzięcia VR ze sobą niż tej możliwości nie mieć. Teraz Questa można podłączyć do PC, za czasów tego filmiku nie było to pewne.
lepiej mieć możliwość wzięcia VR ze sobą niż tej możliwości nie mieć.

Nie

Teraz Questa można podłączyć do PC, za czasów tego filmiku nie było to pewne.

Wtedy i teraz tylko po usb, kabla link nadal nie ma wiec o czym tutaj gadamy, jakosc obrazu jest lepsza w rift s, a ograniczeniem jest obecnie moc pc
@Werbel:
@HHHHHH: Twierdzisz, że NIE jest lepiej mieć możliwości więcia ze sobą VR w dowolne miejsce (hotel/wyjazd/znajomi). Lepiej też możliwości nie mieć wcale. Wtf.

Wtedy nie było takiej możliwości, została zaprezentowana we wrześniu i wprowadzona w zeszłym tygodniu.
Działają inne kable, kabel oficjalny i stworzony specjalnie w tym celu będzie dostępny niebawem. Do tego czasu możesz spokojnie nawet 10m pociągnąć jak chcesz.

Jakość obrazu jest porównywalna, dla jednych zaletą będzie układ pixeli,
@Werbel: Kurde, sam się zastanawiam czy brać Rifta S, czy Questa. Generalnie mam teraz Oculus Go i Lenovo Explorera, na Go pewnie ktoś znajdzie się chętny z rodziny albo znajomych, więc jestem trochę do przodu, Lenovo mi zostanie. Mam kupionych jakieś 40-50 gier na Go, więc bym miał + w postaci emulacji tytułów, które już posiadam, a cena kabla Link mi nie przeszkadza.

Rift S jest relatywnie tani, ale w tym
@ZielonyRolnikZaglady: Niestety nie spadnie. Chodzi o to, że jest obniżka 50 dolarów/50 euro, a 399 dolarów to była bazowa cena u nich. Niestety Europa musi mieć gorzej ()

Ja tam właśnie zamówiłem S i już gotowe do wysyłki. U mnie przez 100% czasu będzie podłączony do kompa, więc biorąc za i przeciw bardziej mnie jednak jara ten model ¯\_(ツ)_/¯