Wpis z mikrobloga

Czołem Miruny!
Pierwsza, bardzo budżetowa #rozbiorka dla początkujących i jeden biały kruk dla wytrawnych – coby odbić trochę dalsze szaleństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gotowe dekanty:
1) Memo African Leather [HIT] – od Mireczka z tagu, niestety nie podszedł mi tak bardzo, jak się spodziewałem, podobnie różowej.

10 ml bez 5-6 psików // kupione za 75 zł, puszczę za 70 zł :)

Do odlania:
1) Lalique White (tester) – dość klasyczny świeżak, bardzo dobry jako office scent na cały rok 0,5 zł/ml // 70 ml do odlania

2) Lalique Encre Noire a l'Extreme – mocarz na jesień/zimę, trochę podobny według mnie do Black Afgano, poza oryginalnym EN oczywiście – 1,2 zł/ml // 50 ml do odlania

3) Lalique Hommage a l'Homme – ciepły, otulający, świąteczny, zimowy zapach, znany i lubiany na tagu – 1,2 zł/ml // 60 ml do odlania

4) Franck Olivier Black Touch – tani i sprawdzony zapach wykopka, idealny na jesień/zimę, bardzo zbliżony do Terre d'Hermes – 0,7 zł/ml // 50 ml do odlania

5) Armaf Tag Him – świeżak na wiosnę/lato, klon Bleu de Chanel, bardzo dobry kandydat na office scent – 0,8 zł/ml // 80 ml do odlania

6) Yves de Sistelle Chess Club – obecnie ciężki do dostania, ponoć bardzo przypominający Pure Havane, ciepły, otulający tytoniowiec na jesień/zimę, całkiem uznany na perfuforum, stosunek cena jakość to praktycznie przestępstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) – 0,5 zł/ml // 75 ml do odlania

Zasady:
– minimalnie 5 ml,
– buteleczki z decant.pl w zależności od liczby chętnych za ok. 3-5 zł,
– wysyłka 15 zł paczkomatem
– przy nikłym zainteresowaniu zastrzegam możliwość odwołania akcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ilość soku do odlania oczywiście pi razy oko, chcę sobie zostawić po prostu trochę z większości, niemniej mogę też pogonić całe butelki szczególnie zainteresowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 15