Wpis z mikrobloga

Wiem, że to jeszcze nie sezon ale chciałem w tym roku wybrać się gdzieś w Polsce na narty, na jakieś 3-4 dni, w miejsce gdzie są zadbane stoki + działa jakaś szkółka bo mam mało doświadczenia w jeździe. Gdzieś gdzie też są może wieczorami jakieś imprezy taneczne.
Macie jakieś swoje miejsca godne polecenia?
#narty #snowboard #zima #sport #kiciochopyta
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mordzia Myślałem o Polsce, ewentualnie kraje sąsiednie choć na sam początek myślę, że najlepiej będzie jak wybiorę się gdzieś na narty w Polsce. Gdzie konkretnie - nie robi mi to w ogóle różnicy, kilometry nie robią mi różnicy. Ważne, by stoki były zadbane, były szkółki, gdzie można z instruktorem się umówić na jazdy i by wieczorem było gdzie wyjść np. potańczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burza92: Szczyrk jest idealny do tego co opisujesz ale oczywiście musisz się liczyć z ilością ludzi jak w Białce - a ta druga to tak samo bardzo dobre miejsce jeśli mówimy o takiej kompleksowości. Tam masz duży jak na Polske wybór tras, w Białce jet nawet malutki snowpark z orczykiem dobry do nauki podstaw.
Tak jak wyżej jeśli chcesz doświadczenia bardziej alpejskiego i mniejszej ilości ludzi to chopok jak najbardziej
  • Odpowiedz