Wpis z mikrobloga

#skoki to #!$%@? jakaś pomyłka, nie sport. Równie dobrze mogliby rzucać kostką.

I takie nudne, że ja #!$%@?ę xD
1) typ wchodzi na belkę
2) zjeżdża i skacze
3) leci i ląduje
4) zdejmuje narty i macha do kamery
4) #!$%@? za drzwiczki
5) wuwuzela.mp3
6) wróć do pkt 1

Mogą se stosować kompensację siły i kierunku wiatru, efektu coriolisa, #!$%@? zaburzeń pola grawitacyjnego, ale koniec końców #!$%@? to da, jak typ czeka 2 minuty na belce i mu mięśnie na tej piździawie tam na górze stygną.

#!$%@? - skoczy, czy nie skoczy - ale napięcie.

POLSKA! Łup łup łup POLSKA łup łup łup. hehe... i jest kamilek, jest skocznia, i jest fajnie hehe POLSKA! Łup łup łup POLSKA łup łup łup. Pioter, podej mie mizerii chrum.

"Jak ci się nie podoba to może nie oglądaj po prostu?" - #!$%@? krew mnie zalewa, że moje podatki idą na takie gówno.

Pobierz AlojzyKoniowal - #skoki to #!$%@? jakaś pomyłka, nie sport. Równie dobrze mogliby rzu...
źródło: comment_7ZWjDHu4fxJ8ACaJNM5KOKfyAioD3dXp.gif
  • 8
@AlojzyKoniowal: a jaki sport jest sensowny? Bieganie? Biegaja do okola nawet nie wiadomo po co nic ich nie sciga nie musza nic gonic ale biegna dla samego biegania. Mogli by od czasu do czasu wpuscic lwy zeby cos sie zadzialo. Pilka nozna ehh 22 chlopa biega za kawalkiem plastiku zeby umiescic go miedzy dwoma slupkami coz za geniusz. Wyscigi samochodowe gdzie oni tak jada jezdza dookola kto bedzie szybszy no ilez