Wpis z mikrobloga

@kowi1910: gram nim od dzisiaj, jutro rozegram więcej meczy to będę mógł więcej powiedzieć, ale jak narazie dobrze mi się nim gra, w LW w 12 meczach 23 bramki, i 11 asyst, nie odczuwam zbytnio braku zwinności i balansu ;)
@dulux23: no dzis testowalem owena 88 a to podobny typ zawodnika do insigne i strasznie sie zawiodlem, na szczescie sprzedalem z malym zyskiem. No wlasnie obawiam sie o to ze bedzie drewniany przez niska zwinnosc, do parybz cr7 przyda sie ktos bardziej zwrotny. Neymara dzis sprzedalem bo nie podchodzil mi pod zgranie, gralo sie nim calkiem fajnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kowi1910: Ja gram też tym 89 ale on nie ma i nie będzie miał zwinności Neymara czy Mbappe. To jest mało zwinny czołg. Jak się rozpędzi i obróci to ciężko go zatrzymać bo ma niesamowitą siłę.
@chim3ra: zdecudowalem.soe ze zakupie rusha bo plkd bardzo go chwali i faktycznie laduje nim bramy az miło, rezzte kasy przeznaczylem na wymiane ramosa na ferdka 85. Jak dozbieram kase i rush nie zachwyci to rozwaze ponownie zakup didiera, dzieki za recenzje.
@misiekmr: na ta chwile zagralem nim 4 mecze w lw i strzelil tylko 1 bramke, troche niewidoczny na ta chwile. Dam mu oczywiscie szanse i dokoncze z nim lw, jak bede pamietał do dam znac.