Wpis z mikrobloga

Zrezygnowałem dzisiaj z #netflix. Już nie mogę tego lewackiego ścierwa wytrzymać. Teraz promują ten nowy miniserial dokumentalny pt. "wyjaśniamy". Niby formuła i przedstawienie historii bardzo fajne ale na siłę co odcinek wciskają te obrzydliwe white guilt. Przykład:

- odcinek "Piraci" - świat zachodni wzbogacił się u umocnił swoją pozycję na świecie ciężką pracą czarnych niewolników (szkoda, że pominęli wszystkie wynalazki jakie biali wymyślili i trudności jakie musieli przezwyciężyć)

- odcinek "Programowanie" - programistami są jedynie biali, powinniśmy dopuścić czarnych do programownia (a kto im #!$%@? zabrania się nauczyć programować? W czym ma nastolatek z podlasia łatwiej od czarnego w Nowym Yorku?)

- odcinek "Sport" - tylko biali uprzywilejowani miliarderzy mogą nosić na codzień sportowe ubrania bo czarny w kapturze od razu jest uznawany za przestępce... (#!$%@? coooooooo?)

Nie sprawdzę już kolejnych odcinków, ale pewnie też jest nieźle..

Mam nadzieję, że ta zasrana platforma upadnie i NIGDY nie zapłacę grosza na to gówno, które tak perfidnie i systematycznie pluje w twarz naszej kulturze, historii i poczuciu własnej wartości.

#polityka #konserwatywka #dokument #rasizm #blacklivesmatter #telewizja #medycyna #afera #wtf #gownoburza
  • 4