Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
#kononowicz #patostreamy

Major mial racje że menel sie pazerny zrobił na kase nie dlugo bedzie 50 odcinkow dziennie dodawal .. meksikano sra ..meksikano robi kawe meksikano robi sos... mekiskano robi loda .. chuy to kogo obchodzi ani on śmieszny ani fajny a żałosny . Sam sobie niech ogląda ten chlam i wodorosty ja daje unsuba bo i tak w sumie nie ogladam tego tylko powiadomienienia irytuja jak przychodza po 10 razy od menela
  • 13
@barti69:
Zarobi pewnie kilkaset zl na miesiac, gdyz nagrywa i wrzuca po kilka filmow dziennie. Te glupkowate filmy , beznadziejne parodie i pozdrowienia, to takze bobolski sposob na utrzymywanie swojej gimbowidowni, ktora wysyla mu prezenty i wplaca kase na lajtach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barti69: 200-300 zł hahaha napewno nie .. ja pamietam na samym poczatku jak zaczal nagrywac z krzyskiem jeszcze na pierszwym jego kanale to juz wtedy zarabial 600-800 na miesiac pokazywal do kamery i sie dzielil z knurem ..
@Docent_nauk: Ok, masz racje. Wpisałem w statystyki yt i adsense jego kanał i wyszło, że w przekroju statniego miesiąca zrobił około 1,5 wyswietlen, co przekłada się na zarobek 700 zł (minut podatek, czyli na zysto i tak ponad 500 zł). Jednak w tym miesiacu najwiecej wyswietlen nabił dzieki Szkolnej. Jego filmik z 10 tysiącami wyswietlen zarabia #!$%@? wielki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barti69: on juz 2 lata temu zarabial 800 zł teraz zarabia znacznie dużo dużo wiecej .. a ta stronka pokazuje tylko statystycznie nie ma to duzo wspolnego z prawdą bo to pokazuje na przykladzie amerykańskich stawek a nie polskich.. wlasnie wtedy mial duzo mniej filmikow i wystwietlen niz teraz bo nagrywal na pierwszym kanale ktory zostal dawno skasowany .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barti69: dlatego przychodzil z samego rana i ich nagrywal .. im z tego nic nie dawal tylko jakies zarcie knurowi . Dlatego ja sie dziwie ze sie nie dawno z nimi poklocil skoro ich nagrywal i na nich zarabial. Glupi menel bedzie jeszczs tego zalowal bo material z knurem mial zawsze 15-25 wyswietlen a jak menel sam nagrywa to 5-15 czyli polowe mniej . No chyba ze cos nagrywa na ich
@RazerGRXX: W tym miesiacu to na luzno większosc wyswietlen zrobił z grubasem na filmie. Tam wszyscy bez Konona nie istnieja, łącznie z Majorem. Co do Pedro to dziwi mnie tylko, że wymysla on jakies parodie, czy gotowanie, bo wiekszosc wysw, komentarzy to głównie hejterzy, którzy go zawsze pocisna :)