Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuję usg brzucha w Olsztynie. Rodzinny naciskał, żebym robił prywatnie w jakimś zakładzie, który polecał i nie wiem czy to nie jest dla niego korzystne czy coś. Prawda to, że na NFZ zrobią byle jak? Gdzie mogę zrobić na NFZ? #olsztyn
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koliat: czyli jak ktoś zarabia 100tys miesięcznie a bierze 500+ na dziecko to wtedy to on tworzy tą socjalową patologie? Jeśli służba zdrowia od dziesiątek lat jest c-----a to trzeba sobie radzić bo inaczej będziesz czekał pół roku na usg albo płacił 150zł, oprócz składek, co badanie. A później taki lekarz p------i iść na nfz i woli prywatną praktykę prowadzić. W konsekwencji masz więcej prywatnych gabinetów i miejsc niż na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pytoo: jest beznadziejna bo jest niedofinansowana. Przeznacza się na nią 4%, potrzeba 6-7 - to prawie dwa razy tyle. Mając to na uwadze i szturmujac SOR przyczyniasz się do pogłębiania patologii. Jest jak jest, ale medicovery i luxmedy też są, jeśli możesz czekać czekaj, ale symulowanie nagłych problemów ze zdrowiem żeby załatwić coś szybciej jest obrzydliwym cwaniactwem i polactwem.
  • Odpowiedz
@mrnlkhlk: Tak jak @resuf napisał gabinet usg Kozak i Hosaja (byłam u jednego i drugiego, obydwaj bardzo dokładnie zrobili). Usg brzucha i tarczycy trwało ok. 30 minut i wszystko dokładnie tłumaczone w międzyczasie i po badaniu. Wcześniej byłam gdzie indziej prywatnie (nie pamiętam nazwy, ale to było na Wyszyńskiego) i usg brzucha trwało 5 minut, zrobione kompletnie na odwal.

http://usg.olsztyn.pl/
  • Odpowiedz