Wpis z mikrobloga

Jak mam poradzić sobie z tymczasowymi blokadami dawanymi przez Instagrama? Cytując komunikat "Based on previous use of this feature, your account has been temporarily blocked from taking this action. This block will expire on 2019-11-22. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake." (Wygaśnie mi dopiero przed północą, a na następny dzień będzie ten sam komunikat)
Wiem o tym, że IG daje jakieś blokady za spamowanie lajkami, za sporą ilość komentarzy czy za masowe obserwowanie nowych użytkowników. Sęk w tym, że ja praktycznie żadnych postów nie lajkuję, nie komentuję a zaobserwuję może z 2-3 nowe osoby na dzień w różnych odstępach czasowych. To robi się już #!$%@?ące, a support ma #!$%@? na użytkowników więc pisanie do nich raczej nic nie da.
Miesiąc temu miałem akcję jak ruscy zhakowali mi konto na IG, zmienili numer telefonu, e maila. Zareagowałem szybko, bo po godzinie od utraty dostępu do konta napisałem do supportu i opisałem sytuację podając wszelkie dowody na to, że konto jest moje. Do dziś zero odpowiedzi. Zaraz ktoś napisze, że było weryfikację dwuetapową mieć ale w moim przypadku tylko powodowała problemy z zalogowaniem na konto.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #pomocy #instagram #gownowpis
  • 1
  • Odpowiedz
@FLUXX: jest to problem jakiś od miesiąca, instagram przyznaje nie słuszne bany, tak naprawdę ciezko powiedzieć co trzeba zrobić, bo ludzie mówią nawet o tym że miewali wylogowane konto a i tak dostali, support nie odpowiada nigdy

także nie jesteś sam, bany latają co chwile
  • Odpowiedz