Wpis z mikrobloga

Jak walczyć z trądzikiem iść do dermatologa ? Trudno trafić na takiego z powołaniem który mi faktycznie pomoże ?
Nie jem fastfoodow , pije dużo wody , suplementuje wit d3. , cynk , omega 3 i nic to nie pomaga
Stosuje tez kremy oczyszczające
#tradzik #dermatologia
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Angar: izotek stary. Wątroba moze trochę cierpi, ale ja po 3 miesiącach wyleczyłem się zupełnie. To było jakieś 7 lat temu i żadnego powrotu nie miałem. I przy nim wgl się nie przetłuszczają włosy xD
@Angar ja też mam 18 lat, używam kremu na noc pure retinol 0.3. Dla dorosłych, jak masz taki średni trądzik + chcesz zneutralizować trądzik przed wyjściem gdzieś to działa, ale nie usunie przyczyny trądziku
@Angar: Izotek to ostateczność. Ładowanie się tabletkami nie jest dobre. Po co narażać wątrobę i żołądek w tak młodym wieku. Nie wiem jak bardzo masz zaognioną twarz trądzikiem, ale przede wszystkim jeśli jesz produkty mięsiste typu pomidor zrezygnuj z nich. Same kremy oczyszczające nic nie dadzą. Najlepiej stosuj kremy z antybiotykiem, a na początek spróbuj kupić krem La Roche Posady Effaclar Duo. Bardzo dobra firma, konkretny skład. Powinieneś zobaczyć efekty już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Angar: stary, wyglądałem o wiele gorzej. Wszędzie whiteheady miałem. Na nosie, czole, skroniach, plecach. Teraz zostały mi już blizny po tym wszystkim i żałuję że tak późno zacząłem leczenie
@Angar: mi pomogla kuracja przed slubem bo mialam takie ropne wlasnie -tetralysal przez 14 dni i do tego mi dala la roche posay effaclar zel krem i plyn. Do tej pory uzywam na oczysczanie twarzy, dla mnie super zestaw. W aptece na allegro dorwiesz go za około 50-60zl
@Angar W rossmanie jest od #!$%@? roznych specyfików typowo na trądzik dla młodzieży, szczególnie polecam toniki tak abyś na wacie mógł całą twarz wysmarować kilka razy dziennie. Już nie pamiętam konkrernej nazwy bo jednak pare lat minęło od kad się wyleczylem ale był w takiej niebieskiej butelce z rossmana. Nie wiadomo czy nadal to mają w sprzedaży.
@Angar: Jedynym skutkiem ubocznym jaki miałem to suchość warg, nic więcej. Wcześniej byłem leczony antybiotykami np Tetralysalem ale zawsze wszystko po 2-3 miesiącach wracało. Izotek to gwarancja, że będziesz miał spokój. Najlepiej jak pójdziesz do dermatologa i niech on to oceni czy nadajesz się na kurację czy wystarczą jakieś kremy na receptę np Differin.