Wpis z mikrobloga

@marianoitaliano: Głowie chodzi mi o wgranie licencji. Niestety w moim przypadku nie wyobrażam sobie bez tego rozgrywki. Problem jest taki ze po wgraniu plików do option file’a (jakaś paczka z poradnika z jutuba) w zakładce images jest limit na około 250 zdjęć. Starczyło to na wgranie jedynie 2 lig (stroje,licencje na ważniejsze puchary itp) brakuje miejsca na wgranie Bundesligi poprzez właśnie ten limit. Chodzi mi oczywiście o wersje na ps4.
Czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanPlocia: kurde, myslalem ze pytanie bedzie z serii tych łatwiejszych. od kilku lat wgrywam sobie patche do pesa zmieniajace nazwy klubow loga i stroje na oficjalne ale w sumie nigdy nie wgrywalem dodatkowych lig i mimo najszczerszych checi nie wiem jak tobie pomoc i odpowiedziec na to pytanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanPlocia Czy masz dość miejsca na dysku? Z tego co mi się kojarzy to tam nie ma limitu, tylko ewentualne ograniczenie spowodowane brakiem miejsca na dysku, ale mogę się mylić.
@PanPlocia @ikerooo Tydzień temu wygrywałem i nie miałem żadnego limitu, a na pewno żaden komunikat mi się nie wyświetlił, a ponadto za pierwszym razem wszystko wgrałem, może kolega ma rację i nie masz miejsca na dysku