Wpis z mikrobloga

@Logan00: masz rózny wybór kobiet, ja wole patrzeć na reklamach na kobiety niż na meżczyzn, no ale skoro ty wolisz jednego faceta jako twarz galerii, to gratulacje. Plakat tego goscia już sobie na chacie powiesiłeś żeby się napatrzeć na twarz marketingową?
  • Odpowiedz
O w #!$%@?ę. Na zdjęciach z galerii wygląda zajebiście (mój typ, 9/10), ale na Facebooku mocno przeciętna, jak zupełnie inna osoba.


@puzonyyx: to cenna lekcja ile roboty robi porządne zdjęcie i/lub obróbka, a przez to jak bardzo można się nadziać na instagramową czy tinderową "magię" ( )

jest 29k xD


@Tisch: a konkurs trwa jeszcze tydzień xD Wiadomo że to w końcu wyhamuje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak, ktoś od razu jest gejem, bo nie podoba mu się plastikowa instagramowa karynka i musi koniecznie napatrzeć się na laska.jpg, bo jak nie da lajka takiej karyńce to od razu jest gejem.


@Logan00: nie dałeś lajka, bo nie podoba ci się plastikowa karynka... ale dałeś lajka jakiemuś kolesiowi? Ale on przecież też ci się chyba nie podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alcest: Gdzie napisałem, że komukolwiek dałem lajka? A nawet jak tak, to polubienie kogoś zdjęcia oznacza że stajesz się gejem/lesbijką? Dorośnij, gimbusie.
  • Odpowiedz