Wpis z mikrobloga

Dlaczego warto raz w miesiącu sprawdzić historię wydatków na koncie?
Dzisiaj mnie tknęło żeby prześledzić wydatki z ostatniego miesiąca ot tak, żeby zobaczyć czy wszystko jest ok. Znalazłem tam przelew na 9,95Eur do Audible.de. Z audible korzystałem tylko przez chwilę w lipcu tego roku, żeby taniej kupić Kindla (jakaś taka promocja). Oczywiście po krótkiej chwili zrezygnowałem z członkostwa. Teraz okazuje się, że ponad 40 zł od września schodziło mi z konta. Zalogowałem się do Audible i sprawdziłem czy jestem dalej płacącym użytkownikiem. Nie byłem, więc wysłałem maila do supportu. Właśnie dostałem wiadomość zwrotną o tym, że zrobią mi refund za 4 miesiące niesłusznie pobranych opłat.
W sumie spoko, ale zastanawiam się czy nie ruszyć tego dalej - w końcu jakim prawem pobierali kasę mimo, że zrezygnowałem z abonamentu?

#amazon #audible #niedajsiedymac
  • 2
  • Odpowiedz
@kajtom: Mam to samo. Zrezygnowałem z subskrypcji po pierwszym testowym miesiącu, ale dalej próbują mi ściągać kasę (ok. 41 zł). Całe szczęście ze podpiąłem revoluta, na którym nie ma kasy. Co 4 dni mam powiadomienie w Revolut ze próbują pobrać kasę ale nie ma środków. Oczywiście jak się zaloguje na audible to nie mam subskrypcji
  • Odpowiedz