Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka #poziomneuropy #lewackihumor
Wiecie co, tak przewijają mi się co chwila te wszystkie rzeczowe argumenty #neuropa i tak się zastanawiam, jakie oni zarzuty formułują względem konfederacji, więc stwierdziłem a co mi tam, pomogę im i zebrałem tę całą ich merytoryczną twórczość w jeden obrazek, bo jak wiadomo najważniejsze w rządzeniu krajem jest to w jakich skarpetkach głosujesz, gdzie chodzisz do fryzjera, na jakiej jesteś diecie, albo z jakimi ustami się urodziłeś ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz genesis2303 - #konfederacja #polityka #poziomneuropy #lewackihumor
Wiecie co, tak pr...
źródło: comment_PjRfVnEAA5dZ0zrqC9TN0TGNST7j8CEq.jpg
  • 9
@musztym: zdziwiłbyś się jakich znawców męskiej bielizny dzisiaj spotkałem, niektórzy to już się na modzie lepiej znają niż Jacyków i tak całkiem serio to gdybym kilka razy dziennie nie czytał jak to sośnierz śmierdzi, albo że jejku bosak ma duże usta, to ten obrazek by nie powstał. Pudelkowość w ostatnim czasie wychodzi z neuropy motzno.

@ImperatorPL: dopasowuję się do poziomu oponenta, myślisz że przesadziłem?
@genesis2303: nie, po prostu świetna grafika na imprezę z sympatykami z konfederacji żeby się pośmiać. Natomiast słowami "całą ich merytoryczną twórczość" wprowadzasz w błąd obserwatorów tagi i nie zgrywaj głupa, że nie wiesz dlaczego
@le_waq: no proszę, dziś dowiedziałem się że neuropa ma szósty zmysł który pozwala im powąchać Sośnierza przez telewizor, że ma bogate środowisko ekspertów od mody i męskiej bielizny, teraz dowiaduje się że ma też na tyle zaawansowaną lornetkę która pozwala zaglądać do kieszeni Bosaka i całej jego rodziny, wykop codziennie czegoś uczy ( ͡º ͜ʖ͡º)