Wpis z mikrobloga

Beka patrząc jak przez 4 lata stale słyszałem od kucy #!$%@? o totalnej opozycji, a teraz ich partia stała się odpowiednikiem wcześniejszych urojeń.


@Herubin: nieprawda, Konfederacja zagłosuje z PiSem jeśli ten tylko zacznie zajmować się istotnymi problemami typu batożenie homoseksualistów.
  • Odpowiedz
pierwsze primo, głosuje się za i przexiw ustawom, nie partiom. Drugie primo, konfederacja głosuje przeciw prawie wszystkiemu, tylko dlatego że to nie ich pomysł. To nie jest merytoryczna opozycja, i tym nie ma się co chwalić jako czymś dobrym.


@CytrynowySorbet: Kisnę z damage controlu, na pewno byś tak samo śpiewał, jakby proporcje były odwrotne xD
  • Odpowiedz
@wAr1948:
->PO głosuje przeciw wszystkiemu co PiS zgłosi
HURRRRRRR TOTALNA OPOZYCJA, SZKODNICY, ANTYPOLACY, A POZNIEJ SIE DZIWIĄ ZE PRZEGRYWAJĄ

->Lewica chce skończyć z totalną opozycją
HURR PISOWCY, GŁOSUJOM TAK SAMO, NEUROPIS HAHA TYLKO KONFEDERACJA GŁOSUJE PRZECIWKO PIS!!! BRAWO KORWIN BRAWO BRAUN
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CytrynowySorbet: trzecie primo (jak ja nienawidzę tego kretyńskiego używania primo wszędzie i to błędnie)
Udowodnij mi że konfa głosowałą przeciwko ustawom z powodu pis a nie dlatego że są #!$%@?? Ja byłem zaskoczony że tak mało przeciw głosowali, rozecież 99% tego co robi pis jest niezgodne z połową osób w konfie i jest #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@CzystaMaestria Ty się nie przejmuj, przecież neuropki koordynują plusikowanie swoich wpisów na swoim discordzie, żeby tworzyć złudzenie bycia popularnymi. Jak faktycznie chcesz zobaczyć ich "poparcie", to zobacz to w miejscu, gdzie można ich minusować - czyt. główna :)
  • Odpowiedz
@Piwniczak007: Jeszcze jak kogoś interesuje, stosuję wzór: (średnia głosów zgodnych lub niezgodnych / liczba posłów ugrupowania)*100. Wynik to przeciętne głosowanie pojedynczego posła z ugrupowania x.
  • Odpowiedz