Wpis z mikrobloga

@RETROWIRUS: @Poopiesh: żeby było śmieszniej, taki artykuł wcale nie musi być negatywny, na płaszczyźnie ekonomicznej buduje wizerunek człowieka który dba o domowy budżet nie wydaje na jakieś pierdoły ośmiorniczki tylko kupuje jak przeciętny obywatel co buduje pewną sympatię na gruncie decyzji konsumenckich. Różnica jest zwykle taka że w trochę droższych noga się mniej poci, ale czy na 77 levelu to ma jeszcze jakieś znaczenie? No tak średnio, w tym wieku
@jacieniemog28 A ja wręcz przeciwnie xD zakochałem już tyle par jajek za ok 3 albo 4 stówy, że stwierdziłem iż nie ma sensu przepłacać jak i tak je zaraz zajebe. I tak się pogodziłem z butami za 100 cbl ¯_(ツ)_/¯
@Shaggy_dg: ja z butów za 100cbl zrezygonowałem bo po roku już się nie nadawały i do tego były niewygodne ;/ powinna być kara śmierci za produkcję tego syfu, a teraz i tak zarabiam więcej więc mogę się ubierać na 'zachodnich' standardach : D to czemu miałbym nie wydać kasy na coś lepiej wykonanego
żeby było śmieszniej, taki artykuł wcale nie musi być negatywny, na płaszczyźnie ekonomicznej buduje wizerunek człowieka który dba o domowy budżet nie wydaje na jakieś pierdoły ośmiorniczki tylko kupuje jak przeciętny obywatel co buduje pewną sympatię na gruncie decyzji konsumenckich


@genesis2303: powiedz że trollujesz...

2zł to jest 50 euro centów, to jest SYF a nie produkt, każdy produkt odpowiednio kosztuje za odpowiednią jakość wykonania, niemcy których znam kupują skarpety po 5€
dla nich buty to minimum 150€ za trwałe dobre
to samo reszta, a zarabiają po 2000 euro brutto, mimo waluty i dużych zarobków 100€ to dla nich majątek, bo znają wartość pieniądza, ale też wiedzą za co płacą

a wy kupujecie jakieś g0wno i tworzycie teorie o odpowiedzialności : D