Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:00:00, Środa, 20 listopada 2019. Imieniny: Anatola, Sędzimira, Rafała. Słońce podniesie się dziś o 07:24. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 15 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:40. Ciemna noc zapadnie o 17:05, ale gwiazd można wypatrywać od 16:21.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?


Promocje
- Darmowy weekend z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege na PC, PS4 i XOne - link
- Memoranda i Oppaidius Summer Trouble! (18+) ponownie za darmo na Indie Gala - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@micke: czołem, dziś tak jakoś szybko xD
Zamiast do Rudy to znowu po jakiś zadupiach (nie no, tym razem jakieś ęą osiedle dla nowobogackich), studnie mamy dziś poprawiać. I tak się tu żyje powoli w tej firmie xD
Ale jestem senny, jednak wstawanie 5 40 to zły pomysł.
  • Odpowiedz
Bobry dżem! Jak się czujecie Mircy i Mirabelcy? Mam nadzieję że wszystko w porządku u was, bo za to mnie zbiera jakaś choroba :/ Trzymajcie się i miłego dnia :D
  • Odpowiedz
  • 5
Eluwisko kolegi! Nie mam pojęcia jak was wszystkich witać po kolei, wszelkie rady mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witajcie dziś szybko, w szpitalu jestem z synem jest awaria systemu i czekamy na poczekalni( ͡° ʖ̯ ͡°) programista 15k help()
  • Odpowiedz
@Dziesion: Zdrowia dla młodego!
@Wejszlo: Jeśli chodzi o Arcticów, zdecydowanie płyta AM była szczytem ich kariery 80% nagrań po prostu świetna. A podane nagranie katowałem jak #!$%@?, w czasach gdy w pubie spędzał min. 2 wieczory tygodniowo ( ͡ ͜ʖ ͡) Wcześniejsze płyty miały po 2-3 nagrania dobre, więc wielkim fanem nie byłem, ale jak już mi się coś podobało to bardzo (
  • Odpowiedz