Wpis z mikrobloga

Zamówienie #huel 2szt. (28 posiłków wg producenta - 2 opakowania po 1.75kg) - 210 zł z kodem na pierwsze zamówienie.
38g = 1 miarka
152g = 4 miarki
190g = 5 miarek

Jem/pije Huela tylko na śniadanie, ładuje sobie ~ 4 miarki i spijam sobie powoli w godzinach 8-12. Głód o 14 jest nie do opisania :D Próbowałem i z mlekiem i z wodą. Zastanawiam się czy nie robić sobie z 5 miarek, ale wtedy ten cały Huel zupełnie przestaje być opłacalny.

4 miarki na śniadanie - każde śniadanie wychodzi 9,13zł
5 miarek na śniadanie - każde śniadanie wychodzi 11,40zł

I tutaj nachodzi mnie refleksje, bo o ile jeszcze z kodem -50 zł cena jest jeszcze w miarę przystępna, to bez tego kodu już wole sobie iść do biedry kupić jogurta naturalnego z paczką orzechów i mam śniadanie równie pożywne za niecałą dyszkę. Pod względem ekonomicznym to ssie, chyba dałem się nabrać na to, że teoretycznie miało to być to 28 posiłków.

Jak to u was Mirki wygląda?
  • 5
@Filip3k91: pojedz sobie z tydzień-dwa normalne dawki i zobaczysz, organizm się przyzwyczai. Czujesz głód nie dlatego że nie jadłeś ale dlatego że mózg nie zarejestrował "gryzłem, jadłem śniadanie".

już wole sobie iść do biedry kupić jogurta naturalnego z paczką orzechów i mam śniadanie równie pożywne za niecałą dyszkę.


No nie do końca ale zgadzam się, cenowo to średnio wypada :/
@kj5: Zobaczymy, ciężko będzie bo ssanie w żołądku jest naprawdę ogromne :) No z tym jogurtem i orzechami to takie uproszczenie, wiadomo, że aż tylu składników odżywczych jak Huel mieć nie będzie, bardziej chodzilo mi o to, że to też będzie zdrowe, szybkie i tańsze.
Jem/pije Huela tylko na śniadanie, ładuje sobie ~ 4 miarki


@Filip3k91: Ja robię 3 i czuję się spokojnie zapchany na 4-5 godzin. Efekt pojawił się mniej więcej po dwóch - trzech tygodniach korzystania.

Ale w jednym masz rację: bez kodu rabatowego, subskrypcji i zamawiana zawsze 4-5 paczek (bo wychodzi najtaniej) uznałbym, że to za droga zabawa. xD
@Filip3k91: imo taka cena za posiłek jest dobra w porównaniu z jakością, a jak Ty chcesz kupować "jogurt naturalny z paczką orzechów" no to już twoja sprawa, ale to się ma nijak do Huela xD. Z tymi 28 posiłkami piszesz, że jest coś nie tak. W mojej ocenie wszystko się zgadza - robię 2 posiłki dziennie, daje 3.5 miarki średnio i starcza mi to właśnie na 2 tygodnie więc wychodzi na
@GhindeR: Szybka matematyka podpowiada, że zużywanie 4 miarek na posiłek (każda pełna płaska miarka to 38g) daje 152g huela na posiłek. Zestaw 28 posilkow to 3,5kg wg producenta. Przy moim użyciu wychodza 23 posiłki, a jakbym miał dodać jeszcze jedną miarkę to około 18tu.

Oczywiście, że jogurt z orzechami się ma w jakimś stopniu. Co z tego że Huel ma np tyle witamin skoro nie wszystkie zostaną przyswojone przez sam skład