Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się nad zakupem smartfona za ok. 1500 zł. Wydaje mi się, że jestem zdecydowany na Xiaomi Mi9 T 128GB, bo w tej cenie chyba nic lepszego nie znajdę?

Pojawia się tylko pytanie: gdzie go kupić? Jakieś sugestie? Dawno nie kupowałem telefonów i szczerze mówiąc to nie bardzo wiem gdzie najlepiej. Wiedziałem jakieś bestceny, dragonisy, pcprojekty i tym podobne, gdzie ceny są faktycznie niższe, ale wygląda to trochę podejrzanie - czy są to sensowne sklepy? Opinie mają niby dobre, ale jak się wczytywać komentarze to sam nie wiem... raczej średnio. Z kolei na stronach pokroju RTVEuro, czy morelach jest zauważalnie drożej. Żyd trochę płacze w portfelu. :(

#xiaomi #smartfon #telefony #technologia
  • 9
@Ramone: Wszędzie jest po minimum 2000 zł. Do tego sporo ludzi się skarży na jakoś rozmów + słabe wibracje. Niestety, te dwie rzeczy u mnie go dyskwalifikują kompletnie. Właściwie, za 2000 zł to nawet bym się zastanowił nad Mi 9T Pro, a jeżeli już brać ze "zwykłego" sklepu to może wtedy na raty?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScorpZero: w xkomie jest po 1200 wersja 6/64 za 1500 6/256 w dostawie ale można zamawiać. A co do jakości rozmów to nie sprawdzałem osobiście ale ludzie często piszą takie głupoty że głowa mała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScorpZero: takie coś pisze w pierwszym lepszym teście - działanie poszczególnych modułów jest znakomita. Gorzej jednak wygląda sprawa z dosyć podstawową czynnością, tj. rozmowami telefonicznymi. Dlaczego? O ile wyglądają one bardzo dobrze, o tyle w trybie głośnomówiącym jest koszmarnie. Takie problemy nie powinny się dziać we flagowcu. Nie wiem kto rozmawia w trybie głośnomówiącym. Kilka procent ludzi w samochodzie.
@ScorpZero: nigdy nic nie oddawałem na reklamację w życiu. Redmi 3 pro służy mi już 4 lata wiec mogę zaryzykować. Samsungi po niecałych dwóch latach wyrzucałem w śmietnik a ten redmi teraz zostanie w razie wojny na zastępczy telefon( ͡° ͜ʖ ͡°)