Wpis z mikrobloga

Dzień jak codzień, typ spadł dywizje do wyzwań - czuć po grze jak napierdziela trickami, gra w obronie itd. CR we włoskim na start, wpuścił Salaha i kogoś jeszcze, pomimo że mam masę sytuacji i przeważam co widać na obrazku poniżej, to wynik 1-5, bo jakiś Cragno 81 wszystko wyciąga xD Chore jak masz nie wygrać to nie wygrasz. U typa każdy strzał prawie kończył się golem, a strzelał głównie z 16stki.

W tę edycję gram sporadycznie, a 21 nawet nie kupuję, bo coraz mniej funu z gry. Gdy w listopadzie sprzedałam już cześć coinsów to jest źle :D
#fut
Pobierz
źródło: comment_mBXWFZF6TlPg7Gej7RhmriHoq5KbDHZo.jpg
  • 15
@Roxi5017: doświadczyłem tego wczoraj w fc, z bilansu 14-1 nie zrobiłem golda 1 XD przegrałem 2 mecze właśnie przez to że gra nie chciała żeby wygrał i potem grając na totalnym #!$%@? zrobiłem tylko 19-11. Ale dobre i to, chociaż tydzień temu wbiłem elitę :/
@gortax: co prawda jestem tylko w 5 lidze, ale ciężko wyjść przy tych wyzwaniach - gdy ludzie specjalnie spadają i takich sytuacjach jak ta powyżej. Tym bardziej, że gram dorywczo. Już wolę od czasu do czasu pyknąć w LW niż DR.
@Roxi5017: wczoraj w LW rozpocząłem jak nigdy sam się dziwilem bo miałem 10 - 0 grało mi się rewelacyjnie ale wiedziałem że wcześniej czy pózniej to się skończy i miałem rację. Przegrałem następne 6 meczy z rzędu ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to w tych meczach nie grałem wcale gorzej niż wcześniej lecz nie dało rady wygrać skoro Son który wcześniej trafiał z beznadziejnych sytuacji nie potrafił nagle strzelić