Wpis z mikrobloga

Dostałem opaskę #smartband Tracer T-Band Libra S5. Próbuje połączyć ją z moim #iphone 7 plus (#ios 13.1.3) i niby wszystko gra, po bluetooth od razu wyszukuje opaskę, łączy się, na opasce ikonka bt zmienia się w połączoną. Ale dalej opaska jest tak jakby nie połączona, data i czas nie chcą się zsynchronizować (a powinno według instrukcji), w dedykowanej aplikacji Lefun Health nie można nic zrobić bo wszędzie wyskakuje "niezłączone". Niby jest jakaś opcja "wyszukiwanie" ale szuka szuka i nic. Da się to jakoś naprawić? Próbowałem zapominać i łączyć się z opaską na nowo.
#apple #smartwatch #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@Vadzior: Generalnie to zaktualizuj telefon.

Poza tym możliwe ze musisz dodać opaskę przez aplikacje a nie tak jak to zrobiłeś. Usuń opaskę i dopiero wyszukaj ta szukajka w aplikacji
  • Odpowiedz
@notedeagle: Działa! Tzn połączyło tak jak powinno. Opcje już dostępne ale jest problem z synchronizacją. Cały czas chce synchronizować i kręci. Skacze z 4/12, 5/12 i 6/12 i znów przechodzi na 4/12. I tak w kółko. Ale chociaż godzina jest pokazana poprawna.
Co do aktualizacji, to nie pokazywało mi nic, a jak dam wyszukiwanie to niby wyszuka 13.2.2 ale "pobierz i zainstaluj" nie jest aktywne.
  • Odpowiedz
@notedeagle: A to bez wifi nie można? Nie każdy ma wifi. A internet po lte mam bez limitów.
Kiedyś każdą aktualizacje pobierałem po lte, tylko zawsze samo mi wyskakiwało powiadomienie, że jest dostępna.
  • Odpowiedz