Wpis z mikrobloga

Przez to, że mam rzadkie włosy to muszę golić się na łyso co w połączeniu z sylwetką (191 cm ponad 100kg) i ryjem ogra sprawia, że wyglądam jak typowy seba. Przyciągam przez to jedynie jakieś karyniska i inne szlaufy z dorysowanymi brwiami, boże często jak idę po piwko do żabki do pytają mnie czy mam ogień i sie nieziemsko stresuję, chciałbym poznać jakąś myszkę szarą dla anonka albo jakąś alternatywkę co zniszczyłaby mi twarz swoją d0000pom ehh
#przegryw
Pobierz z.....s - Przez to, że mam rzadkie włosy to muszę golić się na łyso co w połączeniu z...
źródło: comment_DNysxPCmIfg9zQOrf0drzsa09syUW9Be.jpg
  • 23
@PanDarcy: No nie mam właśnie nigdy bo nie palę, ale po prostu płaczę że żadna myszka szara nie zagada czy lubię literaturę fantasy, albo inna alternatywka czy nie walnę z nią benzo, tylko jakieś karyny o ogień ehhhh
@zartos: Jak zaczynałem, to miałem pusty opis i wybrane tylko 3 tematy (i to dosyć męskie), a dziewczyny i tak pisały. Po dwóch tygodniach co prawda ilość nowych kontaktów spadła, ale zawsze możesz sam wyszukiwać dziewczyny, które mają wybrane tematy, które cię interesują i sam do nich zagadywać.
@zartos: Ja czekam aż do mnie napiszą pierwsze, bo mi się nie chce zaczynać. Nie zależy mi na pisaniu tam, bardziej traktuję to eksperymentalnie. Z tego co widzę, to niektóre mają napisaną gotową wiadomość powitalną, którą wysyłają do wszystkich wybranych osób lub losują rozmówcę. Z reguły panie przedstawiają się, napomykają coś o wspólnym temacie i zachęcają do dalszej rozmowy.

Ostatnio uzupełniłem opis, to zdarza się, że nawiązują w pierwszej wiadomości do