Wpis z mikrobloga

@An_D: @franek13: znaczy generalnie beka z całej polskiej sceny, ale zawsze mnie zastanawiało jak można kibicować takiemu czemuś jak np ago, ich mecze są gdzieś transmitowane? Oni wgl grają jakieś mecze? xD
@franek13: Każe ci kibicować ago? jasne mają swoje za uszami.
VP jako organizacja która osiągnęła dużo na scenie csgo nie powinna pozwalać na takie wyniki.
Roman dał się ugłaskiwać i w rezultacie już nigdy nie zobaczysz VP na majorze lub tier1 event.

Jedynym wyjściem jest wykupienie całego zespołu który takie sloty posiada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@An_D: wszystko rozbija się o fanbase, który prawie w całości opiera się na Polakach. Jak nie będzie polskiego VP, nie będzie oglądalności. To chyba jedyne co trzyma Romana przy Polakach z takimi wynikami.
No bo kto z nas kibicowal by np. Avangar pod szyldem VP? Czy jakiemukolwiek innemu składowi, bez Polaków...
@An_D: no ale powtarzam, co #!$%@? zmieni #!$%@? ich? Taka organizacja inwestująca w polskiego CS to bardzo duża szansa, żeby ten CS wstał z kolan. Kto potem będzie tworzył te teamy? Obecnie polskie organizacje to taki rak, że wykupy są jakieś jebitnie duże. W momencie gdy VP zwolni skład i powiedzmy oni się rozejdą po teamach to wszelki roszady później będą prawie niemożliwe. Jeżeli będziemy mieli zakontraktowane 2-3 teamy top 30-40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@franek13: no to, #!$%@?, zdziwi się Sebix jak za parę/paręnascie lat wyląduje na kasie/magazynie bo nikt go nigdzie indziej z jego doświadczeniem i rozumem nie zatrudni. Podobnie Snax. Ten wie chociaż tyle, że teraz musi #!$%@? hajs, bo za jakiś czas się to skończy. A Biały Seba robi streamy, na których narzeka, że nie lubi CSa i nie ogarnia tej gry i tylko #!$%@? żarcie na zamowienie.
I jeszcze zateskni za
@dr_Acula: Z tym się zgodzę całkowicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) marnuje karierę i markę która jeszcze ma. Snax wydaje mi się ze może się zakręci po karierze, ale biały jak biały ma pewnie odłożona bańkę i mieszkanie za gotówkę, ale ile można wegetować z oszczędności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@franek13: a gdzie Snaxiu się zakreci? Nie jestem medialny jak Pasza, nie ma rozumu Neo czy Taza. Może jako trener jeszcze. Ale Byali? Chłop nie ogarnia nic, że nic nie umie, nie ma szkoły, IQ też, #!$%@?, kuleje, generalnie geniuszem nie jest. I zamiast #!$%@? heady za kilka k miesięcznie, będzie #!$%@? grosze...
@dr_Acula: snax chociaż mówi po angielsku, wydaje się że ma sporo znajomych wśród prosów i dobrze z nimi żyje. No i był top5 graczem przez 3 (?) lata z rzędu więc sławe też ma większą. Jak tego nie #!$%@? to gdzieś się w e-sporcie "zakręci" :)
@franek13: @magiol: Odnośnie AGO - Nie jestem z nimi związany i nie do mnie pytania o @p4key. Kibicuje AGO ale nie jestem zaślepiony i wiem że oni nie mają szans na majora itp.

Teraz przejdźmy do tematu VP.
Wszyscy wiemy że jest to organizacja która dużo zrobiła dla polskiego csa oraz dużo w nim osiągnęła.
Roman jako GM który powinien wyznaczać cele i weryfikować postępy dał ciała i daje
@franek13: @dr_Acula: Sebastian bach a.k.a biały jeżeli się nie ogarnie to będzie pluł sobie w brodę głównie przez jego niewyparzoną buzie( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do snaxa - jasne zna angielski, jednak jakbyś obserwował zagranicznych komentatorów to nikt go już nie weźmie po failu w mousesports(zapomniało się?)

I te robienie sobie beki i pago - matełko może jakaś fifka?? albo ten clip gdzie go pytają czy
@An_D ale po co zajmować sobie czas Polską sceną? Jesteśmy w dupie na tle europy, a najgorsze jest to że w tej dupie wijemy sobie urocze gniazdko. Tak jak powiedział lunatic - nasza scena jest głęboko w tierze 3cim i nic nie zanosi się na to by coś się zmieniło, najgorsze jest to że wiele osób emocjonuje się takimi zespołami jak vp,illuminar, arcy czy ago poświęcając im swój czas a jeśli chodzi
@magiol: Jakby nie patrzeć w polsce są zawodnicy którzy nadawali by się na europejskie salony jednak przez kolesiostwo,waśnie,wyrzeźbione buyouty z dupy i pochodne tak trudno się operuje na polskim podwórku.

dodatkowo masz organizacje typu - izako boars,avez? i pewnie kilka innych by się znalazło które tak naprawdę nie wiedzą czego chcą i ich marzeniem jest wygranie PLE oraz MP i tak co roku.
@An_D: no dobra, fajnie że się rozpisujesz i w ogóle, ale napiszesz w końcu dlaczego tak bardzo ci zależy na tym disbandzie? bo póki co to piszesz że to wstyd dla romana, że trzyma polski line up, a co mnie interesuje cały roman? xD chce ich trzymać, opłaca mu się, to niech trzyma, lepiej dla chłopaków że mają trochę lepsze warunki niż reszta zawodników z polski

z tego co piszesz to