Wpis z mikrobloga

Mirki Mirabelki warto kupić Edifier R2730DB? Szukam czegoś o jak najbardziej neutralnym brzmieniu, a żadne względnie tanie głośniki komputerowe nie spełniają moich wymagań i grają nienaturalnie(pewne pasma zagłuszają inne itd.)/pierdzą/buczą. Zależy mi na jak najbardziej neutralnym brzmieniu, bez przesadnie podbitego basu, czy tonów średnich lub wysokich. Ponoć te głośniki oferują właśnie takie brzmienie.
Drugie pytanie jest takie czy one nie będą za dobre do takiego standardowego użytku domowego tj. muzyka, filmy gry. Standardowa jakość muzyki ze spotify, yt itd. nie będzie dla nich za niska tak że będzie słychać coś czego słyszeć by się nie chciało? Nie jestem bynajmniej jakimś audiofilem, po prostu szukam głośników do użytku domowego o możliwie jak najbardziej naturalnym i neutralnym brzmieniu, a widzę że znalezienie takich nie jest wcale łatwe ( ͡° ʖ̯ ͡°).

BTW: Da się w ogóle znaleźć coś tańszego wartego uwagi?

#audio #glosniki #pytanie
Zgrywajac_twardziela - Mirki Mirabelki warto kupić Edifier R2730DB? Szukam czegoś o j...

źródło: comment_fAtIxUfN6uHYKUXeuk82XvhK4xMboBhJ.jpg

Pobierz
  • 89
@Ojezu: Hej, niestety z tego co widzę Fostexów już nie da się kupić nigdzie, a i budżet mam niestety bardziej ograniczony, więc rozglądam się za czymś innym. Ostatnio wpadły mi w oko PRESONUS ERIS E3.5 recenzje jak najbardziej pozytywne wszędzie i chyba się skuszę, co sądzisz o nich?