Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:00, Niedziela, 17 listopada 2019. Imieniny: Salomei, Grzegorza, Elżbiety. Słońce podniesie się dziś o 07:18. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 25 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:44. Ciemna noc zapadnie o 17:08, ale gwiazd można wypatrywać od 16:24.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Zupa meksykańska


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Promocje
- Camp Sunshine i Another Lost Phone: Laura’s Story ponownie za darmo na Indie Gala - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 23
via Android
  • 6
@wyinwidualizowany
@Sikorka2017
@Dziesion
@LeIndianer
@Dziesion
@Qiepka
@wynalazek_one
@MichaelAngeloo
@MalaGlupiaMiejscowosc01
@Wejszlo

Wstałem. Konferencja się nadal toczy ale integracja była ciężka. 2,5 litra na 3 zabiło moich kolegów. Całe szczęście pozostałem wierny produktom chmielowym, mimo wszystko nie polecam. O 22 powrotny samolot do Gdańska, może zdążymy otrzeźwieć żeby prowadzić samochód.

Phpcon 2019, nie polecam!
Niedzielna praca w .... się obraca. Tak mówią, ale ja z żoną po śniadaniu poszedłem do ogrodu i sprzątneliśmy wszystkie liście, które zleciały z drzew. Najgorsze są te z orzecha włoskiego bo są wielkie a trzeba je wszystkie zebrać, inaczej trawa się brzydka robi. Orzech już jest bez liści, zostało kilka na jabłonkach ale one mogą zostać. Teraz pobawić się z dziećmi i niedługo jak przystało na prawdziwego Polaka - obiad u