Wpis z mikrobloga

@Zarroo: bardzo lubię camela niebieskiego + gilzy chesterfildy niebieskie. To chyba kombinacja, która najbardziej przypomina mi zwykłego papierosa.

I nie kupuj małych tytoniów bo tam są same zsypki, człowiek się czuje jakby powietrze palił.
  • Odpowiedz
  • 0
@wegiel53: Tutnera testowalem ponad rok temu - nie bylo to nic spacjalnego wg.mnie 6/10
Casablanca z tego co czytalem kiedys byla spoko (czyt.5-8lat temu) gdy były wersje smakowe i tyton wyższej klasy, ile to teraz kosztuje?

Osobiście przesiadłem się na pueblo niebieskie, natomiast po 2 lub 3kopertach smak już nie ten sam, szybko się nudzi
  • Odpowiedz
@Zarroo 19.10 zł napisałeś w komentarzu że szukasz czegoś budżetowego, to mi znowu Turner najbardziej pasuje :) fajny jest Red Bull Virginia ale to już trochę wyższa cena
  • Odpowiedz
  • 0
@wegiel53: posta dodałem ponad 2mce temu - podczas tego okresu stwierdziłem ze żadnego gowna nie będę palił, przecież to idzie do mojego organizmu a nie w silnik auta.. wole zajarac coś konkretnego
Poza tym z fajki na fajkę coraz mniej palenie zaczyna mi się podobać, dziennie pale 2-4szlugi, jaram bo jaram rzucić nie chce bo jednak podoba mi się to.. wiem ze dziecinada ale ten stan palenia jest cudowny, już po
  • Odpowiedz