Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MamutStyle: coś takiego. Od przodu nie mam a teraz mam bardzo nieogarnięta i spłaszczona

Rano szampon, prostowanie szczotka okrągła + suszarka, na brodę olejek, a potem balsam zmieszany z odrobiną glinki do włosów. 3-4 razy dziennie czesanie grzebieniem(drewniany) + kartacz. Na noc tylko spłukanie wszystkiego, bez suszenia. Jak sama wyschnie to rozczesane grzebieniem i kartaczem. Czasem noszenie odżywki
  • Odpowiedz
@bomba4: Wszystko zależy od włosa, ja mam bardzo gruby i sztywny. Z tego co widać dbasz i broda też fajnie wygląda.
U mnie wygląda to podobnie, rano jest mycie, odżywka i olejek. Czasami zdarza mi się modelować jeszcze jakąś pomadą, ale to rzadziej.
Ile już zapuszczasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MamutStyle: ostatni raz ogolony na 0 byłem z 6-7 lat temu, przez większość czasu strzyglem na mniej niż 1cm. To co mam to zacząłem tak na początku tego roku. Może wydawać się że trochę mało, ale mi jakoś bardzo szybko nie rośnie, można powiedzieć że tak przeciętnie, a 2 to mam bardzo podatna na kręcenie, nawet jak wyprostuje to za 30 minut już będą fale, i będzie dołek przy podbródku.
  • Odpowiedz
@bomba4: To tak jak ja, zawsze większy lub mniejszy zarost. Teraz szaleje i zapuszczam brodę na warkocz, jak na ten czas jest kiteczka. xD podcinałem, wyrównywałem kilka razy odkąd zapuszczam, czyli 10 miesięcy, byłem wręcz zły, kiedy okazało się, że fryzjer ściął mi 1/3 brody w maju. Mam podobny problem, kręci się na potęgę, ale czym dłuższa tym mniejszy z tym problem bo włosy są dłuższe i cięższe. ( ͡
  • Odpowiedz