Wpis z mikrobloga

Lubiłam Kamila, gdy jeszcze Dawid był w bb to uważałam, ze niesłusznie go cały czas krytykuje, ale ostatnio zachowanie Kamila się pogorszyło. Wkurza mnie, ze tak bardzo bronicie Kamila, a inni są #!$%@? jak tylko go obraza. Uważam, ze jego tekst o inteligencji dziewczyn był nie na miejscu, ale okej, mógł tak myśleć, jednak późniejsze pytanie do Martyny „ jaka ostatnio książkę przeczytałaś” i na tej podstawie określanie inteligencji to nie świadczy dobrze o człowieku. Gdyby sam był tak bardzo oczytany wiedziałby, ze inteligencja to nie jedna sztywnie określona sprawa, tylko każdy ma ja rozwinięta w inna stronę. Po drugie, jest barwna postacią, ale tylko pod względem kłótni i awantur, które wywołuje. Gdy patrzę na zadania to Wiktor wykazuje się kreatywnością i wchodzi w każda role świetnie, a Kamil cały czas mówi tylko, ze oddaje pole do popisu.
#bigbrother
  • 27
  • Odpowiedz
@Toster3000: idz do domu dziewczyno i nie pokazuj sie tu wiecej a jesli chcesz cokolwiek zobaczyc na faktach o inteligencji dzidziewcz to wlacz sobie chociarzby jak grali w 5 sek
  • Odpowiedz
@Toster3000: ehhh jak ktoś się obraża na słowo, że jest mało inteligentny to świadczy tylko o tym, że ma z tym problem bo osoba inteligentna by to olała. Czytanie książek obojętnie jakich zawsze rozwija człowieka i inteligencje (Kamil ma w tym miejscu rację, jak zawsze ;) Osoba inteligentna poradziła by sobie w grze 5 sekund i koniec tematu. Jak ktoś nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania to nie jest inteligentny
  • Odpowiedz
@rafal180: gra 5 sekund jest oparta nie na wykazaniu się wiedza ogólna, a radzeniu sobie pod presja czasu, to nic złego, ze ktoś nie umie uspokoić myśli pod presja, a napewno nie wyznaczajmy jego inteligencji. Jeśli pisałam, ze ktoś ma rozwinięta inteligencje w różne strony, to nie pisałam o wyuczeniu się dziedziny. Masz racje, ze wyuczenie się dziedziny to nie to samo co inteligencja. Ja mówię o tym, ze można
  • Odpowiedz