Wpis z mikrobloga

Lubiłam Kamila, gdy jeszcze Dawid był w bb to uważałam, ze niesłusznie go cały czas krytykuje, ale ostatnio zachowanie Kamila się pogorszyło. Wkurza mnie, ze tak bardzo bronicie Kamila, a inni są #!$%@? jak tylko go obraza. Uważam, ze jego tekst o inteligencji dziewczyn był nie na miejscu, ale okej, mógł tak myśleć, jednak późniejsze pytanie do Martyny „ jaka ostatnio książkę przeczytałaś” i na tej podstawie określanie inteligencji to nie świadczy dobrze o człowieku. Gdyby sam był tak bardzo oczytany wiedziałby, ze inteligencja to nie jedna sztywnie określona sprawa, tylko każdy ma ja rozwinięta w inna stronę. Po drugie, jest barwna postacią, ale tylko pod względem kłótni i awantur, które wywołuje. Gdy patrzę na zadania to Wiktor wykazuje się kreatywnością i wchodzi w każda role świetnie, a Kamil cały czas mówi tylko, ze oddaje pole do popisu.
#bigbrother
  • 27
  • Odpowiedz
  • 5
@Toster3000 ale moim zdaniem on robi to specjalnie jego opowieści kontra on w zadaniach. Dlatego im się to nie klei. Już bez przesady i Kamilowi się dostaje za chamstwo ale też on nikogo nie obraża od zjebów, mend itd pozatym to było jego zdanie oni za plecami nie wyrażają zdania? Trzeba umieć odróżnić wyrażanie zdania odnośnie jakiegoś tematu a bezczelne wyzwiska chamskie itd
  • Odpowiedz
Nie byłam nigdy na forum madkowym, a konto założyłam, bo wcześniej nie miałam nigdy styczności z wykopem, a teraz chciałam się wypowiedzieć i podyskutować na ten temat, bo od 1 edycji siedzę i czytam na tagu. Może dlatego, ze jestem nowa, nie rozumiem czemu nowe konto to coś złego
  • Odpowiedz
@Toster3000: tak samo jak mu dzisiaj Sławina powiedział że nie umie angielskiego bo nigdy tam z nikim nie wchodzi w rozmowę w tym języku. tak samo jak źle wypadał na torach przeszkód w ubiegłym tygodniu a jak był sam to odpalał takie wrotki i leciał jak burza. Jest #!$%@? aktorem bo nie popisał się przed jakimś Karolakiem? Zastanów się dlaczego tak jest?
  • Odpowiedz
@Toster3000: Wejdź na jego instagram i zobacz czy słabina miał rację, sorry ale jakbym miał taki bagaż doświadczeń zawodowych to bym też dał innym bawić się w piaskownicy. On tutaj odgrywa ważniejsze zadanie aktorskie czyli gra w BB 24h, i to jest wyczyn. Awantury robią inni, Kamil tylko wkłada delikatnie kij w mrowisko. On tu nie będzie się podpisywać angielskim czy aktorstwem, bo nie musi. No i żeby to zrozumieć
  • Odpowiedz
@KatarzynaRomanroman: tak z niby nieznajomością angielskiego przez Kamil to popłyną grubo i bardzo dobrze, że Kamil mu nie udowadniał, że świetnie zna angielski. Jeszcze nie dawno latały tu szoty jak Kamil w angli prowadził cały program po angielsku lub były wywiady z nim po angielsku. Dla Mateusza jest to nie do pojęcia w jego głowie, że jak ktoś zna angielski to powinien się tym chwalić w programie cały czas bo
  • Odpowiedz
Nie napisałam, ze jest #!$%@? aktorem. Nie pochlebiam tez Hejtu na niego, który się wylewa w bb. Tylko bardzo mnie razi to jak mówi o wszystkich, ze są mało inteligentni. Nie lubię bardzo tego określenia i uważam, ze ktoś kto uważa się za takiego, powinien wiedzieć, ze to pojęcie jest tak szerokie, ze ciężko kogos nazwać nieinteligentnym. W moim komentarzu odniosłam się bezpośrednio do sytuacji w której pytał Martyny o książke, bo
  • Odpowiedz