Wpis z mikrobloga

w tym wyszynku kiedyś coś sie dzieje, czy nie? Byłem już kilka razy po 23 i za każdym razem był pusty parkiet, ewentualnie ze 2 osoby. Co to kurła jest

#krosno
  • 32
@lastro: Wyszynk już podobno też martwy. Tam ochroniarka narobiła sobie sporo wrogów i ludzie zaczęli się #!$%@?ć, ja sam miałem z nią ścięcie kiedyś i interweniował manager, czy ktoś tam i przepraszał za jej zachowanie. Tak słyszałem, byłem ostatnim razem gdzieś styczeń-luty, bo w Krośnie już nie mieszkam.
wyszynk to chyba umiera śmiercią naturalna, teraz to się podobno do Ajrisz Levels chodzi


@o_co: Jakieś masz #!$%@? informacje, bo za każdym razem jak tam byłem, to bylo to samo co w wyszynku - czyli gowno, inaczej mowiąc pusty parkiet
Tam ochroniarka narobiła sobie sporo wrogów i ludzie zaczęli się #!$%@?ć, ja sam miałem z nią ścięcie kiedyś i interweniował manager, czy ktoś tam i przepraszał za jej zachowanie. Tak słyszałem, byłem ostatnim razem gdzieś styczeń-luty, bo w Krośnie już nie mieszkam.


@Zielony34: Tam kobieta w ochronie pracuje? Jak bylem to faceta widziałem.
To w Krosnie już chyba nie ma gdzie chodzić. W Ajriszu też nie ma ludzi. Jedynie w nafcie,
jestem raczej w wieku, w którym jezdzi sie na dancingi do iwonicza


@o_co: o #!$%@?, dobre! :D Zacznę stosować taką argumentację, jako 30+ :D Do Krakowiaka? :D

dawniej to był armagedon XDDD może nafta?


@Sindarin: Armageddon, Akwarium i co tam jeszcze było z takich klasyków? :D

Tam kobieta w ochronie pracuje?


@lastro: tak. Taka dosyć charakterystyczna. Może już ją #!$%@?, nie wiem, nie mieszkam w Krośnie.

w Krosnie już