Wpis z mikrobloga

Hej miał ktoś porównanie głośności konsoli xos vs xox?

Mam dość nietypową sytuację i nie wiem trochę co robić.
w październiku 2019 była promocja na xos w amazon.de
kupiłem na prezent dla dzieciaka (sam mam xox)
Dziś była okazja, że sam w domu więc przygotuję konsolę
dwie konsole na moim koncie
xox - dwa profile dziecka i moja (domowa ustawiona na profil dziecka) i aut.logowanie na moje konto
xos - dwa profile dziecka i moja (domowa ustawiona na profil mój) i aut.logowanie na dziecka konto

Chyba to powinno działać,
coś mnie podkusiło by przypisać konsolę do swojego konta MS by zobaczyć ile dodał MS mc gwarancji (zawsze daje ponad 24mc)
zdziwienie bo info, że widnieje napis, gwarancja "Kończy się w dniu 4.05.2021"
Czyli kupując nową dostałem używaną, teraz co robić
Wydaje mi się, że xos jest trochę głośniejszy bo jego słychać, a xox'a dopiero po długim czasie grania.

Amazon daje gwarancje 24mc więc to oki, ale dlaczego płacąc za nową dostałem używaną, nawet nie wspominając, że jestem stratny na gwarancji MS bo dają więcej miesięcy i byłoby liczone od czasu aktywacji, czyli od dzisiaj.

#pytanie
#amazon
#xboxone
#xbox
  • 4
@valdman: Nie dostałeś uzywanego, a po prostu dostałeś starszego bundla. Fabrycznie konsole dostają ok. 27 msc gwarancji, a jak leza na polkach to przeciez wiadomo, ze czas leci. Bedzie problem to piszesz na czacie ms i pokazujesz fakture. Konsole troche slychac, ale przeciez jest duzy otwor na gorze, to chyba nic dziwnego.
@Griffith: Dziękuję wam za odp.
Naklejki na opakowaniu / kartonie (okrągłe przeźroczyste były ponownie naklejane), baterie dołączone do kontrolera zawsze dostawałem zafoliowane, tym razem luzem były, data gwarancji MS pół roku do tyłu, więc dla mnie to wyglądało jak sprzęt używany.
Byłem pewny, że gwarancję MS zaczyna odliczać po pierwszym podłączeniu do internetu, gdzie aktywuje czas gwarancji.
Jeśli FV przesłane do MS rozwiążą sprawę to świetnie, zawsze też pozostaje mi gwarancja