Wpis z mikrobloga

@TUendakbaocmzbyenrski:

Tak.

Kobieta może poronić, dowiedzieć się właśnie że choruje na białaczkę, lub że jej dziecko ma białaczkę. Jest zła, smutna, nie uśmiecha się. Nie jest szczęśliwa, martwi się o pieniądze, przyszłość. Mąż nie zarabia za dużo lub umarł rok wcześniej i jest jej
  • Odpowiedz
@TUendakbaocmzbyenrski:

Jednak jesteście #!$%@? xD

Ok popieram wysyłanie informacji o zdradach do męża ale #!$%@? po co pisać o ilości partnerów seksualnych do znajomych xD co to ich znajomych obchodzi xD sami się ośmieszacie trując dupę obcym ludziom na temat ludzi których ktoś zna choć się nie przyjaźni
  • Odpowiedz
One skazały mnie na samotność od najmłodszych lat za to że byłem nudny


@TUendakbaocmzbyenrski: xD To ich wina więc, że byłeś nudny i nie potrafiłeś im zaimponować ogarem życiowym? Miej pretensje do rodziców a nie do bogu ducha winnych kobiet.
Co do zdrad to moim zdaniem tak mężczyźni jak i kobiety potrafią po równo walić po rogach.
Zgadzam się tu z @BloodyMassacre26: że wszyscy jesteś cie równo #!$%@?.
  • Odpowiedz
To ich wina więc, że byłeś nudny i nie potrafiłeś im zaimponować ogarem życiowym?


@TwujKasztan: co ty gadasz ziomek, jakim ogarem życiowym XD? To się nazywa hajs, ogar życiowy to ładny eufemizm ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@TestoDepot: co Ty gadasz człowieku? Ja nie miałem nic a nawet byłem pod kreską dzięki rodzicom patusom a wyszedłem z tego.
Dodatkowo byłem chorobliwie chudy. Ze wszystkiego da się wyjść kiedy wierzy się w siebie a nie w winę wszystkich wokół za swoje nieszczęścia.
Obecnie mam dom, kobietę kota i pracę którą uwielbiam. Nie wiesz z kim rozmawiasz w necie człowieku...
  • Odpowiedz
Ja nie miałem nic a nawet byłem pod kreską dzięki rodzicom patusom a wyszedłem z tego.

Dodatkowo byłem chorobliwie chudy. Ze wszystkiego da się wyjść kiedy wierzy się w siebie a nie w winę wszystkich wokół za swoje nieszczęścia.


@TwujKasztan: oczywiście, że można znacząco polepszyć swoją sytuację życiową, ja nie mówię, że nie.
Ale przecież pod tym ''zaimponować ogarem życiowym'' w sensie lasce to przecież chodzi o posiadanie. Coś masz,
  • Odpowiedz
To ich wina więc, że byłeś nudny i nie potrafiłeś im zaimponować ogarem życiowym? Miej pretensje do rodziców a nie do bogu ducha winnych kobiet.


@TwujKasztan:

Dla takich jak on to wina kobiet że wolą kogoś samodzielnego i ogarniętego a nie życiową pierdołę która będzie się nim opiekować jak mamusia xD
  • Odpowiedz
Ale przecież pod tym ''zaimponować ogarem życiowym'' w sensie lasce to przecież chodzi o posiadanie. Coś masz, posiadasz = jesteś ogarnięty


@TestoDepot:

Kolejny który rozumie od dupy strony. Można wam tłumaczyć a wy dalej swoje
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: xDDDDDDDDDDD bogaty to właśnie ogarnięty bo inteligencja + upór + ryzyko i mamy bogatego kolesia. Oczywiście, zdarza się, że ktoś wygra na loterii czy odziedziczy spadek, ale jest to raczej mniejszość. Normalna sylwetka to 170 cm i 55 kg a nie 2 cm niższa i 13 kg cięższa beczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kolejny który rozumie od dupy strony. Można wam tłumaczyć a wy dalej swoje


@BloodyMassacre26: ale tu nie ma nic do tłumaczenia, przecież to samo z siebie wynika - masz majątek, coś posiadasz = jesteś ogarnięty, bo w jakiś sposób go pozyskałeś.
Nie masz nic i nic się nie zmienia pomimo upływu czasu = raczej nie jesteś.
Gdzie ty tu widzisz błąd?
  • Odpowiedz
@programista1992:

Tak tak, już wiem jakbym wyglądała i wcale nie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A po co mi powodzenie jak faceci są gówno warci?
Po co mi banda spermiarzy która spermi sztuczne komplementy tylko po to by zamoczyć i uciec?
  • Odpowiedz