Wpis z mikrobloga

Zaraz zamawiam #sluchawki douszne (nie mylić z dokanałowymi) z #aliexpress

Jestem zwolennikiem pchełek - nie lubię doków - a na Ali pchełek jest w opór ogólnie. Planuję kupić jakieś 5 - 10 par (większość klony MX500 gimbynieznajo) za łączną kwotę około 100 może 200 złotych. Jeśli macie jakieś doświadczenia to zapraszam do dyskusji, przyda się każda opinia. Inb4 Venture Electronics - planuję wziąć jakieś.

#audio
28246951438 - Zaraz zamawiam #słuchawki douszne (nie mylić z dokanałowymi) z #aliexpr...

źródło: comment_qk4xPMyIFQH5mYjNefgWLgFmxof6Z2r2.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@dzieju41: wielu osobom MX500 i pochodne nie pasują jeśli chodzi o wygodę, a dla mnie są idealne, z gąbkami nigdy mi nie wypadły. Za to nienawidzę dokanałówek, zawsze czuję dyskomfort i przeróżne niepotrzebne dźwięki.
  • Odpowiedz
@antek_akrobata:

Mr Vido
Boarseman K25
QianYun Qian69
QianYun Qian25
TY Hi-Z HP32
FAAEAL Iris 1.0

Qian69 wygrały ranking https://audiobudget.com/leaderboard/earbud

TY Hi-Z HP32 mają bardzo bardzo ciekawe opinie odnośnie dźwięku, oglądałem długie recenzje na YT, podobno brzmią zupełnie inaczej niż cała reszta w kontekście sceny/przestrzeni/holografii oraz mają dobry bass.

Stwierdziłem też że VE Monk to nic szczególnego i ciekawiej będzie kupić coś losowego niż właśnie te, tym bardziej że z 6ciu par
  • Odpowiedz
@antek_akrobata: wiele osób tak pisze właśnie

Mi zawsze się pchełki elegancko trzymały, praktycznie każde - pewnie kwestia budowy ucha.

Natomiast doków nie wytrzymuję, słyszę biciie serca, jakies odgłosy z tkanek przy uszach, stawianie kroków, przełykanie śliny czy podczas picia, szmery na kablu (tu wiem że to kwestia słuchawek), uczucie obiektu kanale ucha to dla mnie ciągły dyskomfort. Próbowałem naprawdę wielu doków w tym droższe Denony, Philipsy, Sony itp. Nawet ostatnio kupiłem
  • Odpowiedz
@28246951438 nie będę na siłę przekonywał do dokanałowych bo tak samo nie chciałbym być przekonywany na siłę do dousznych. Pamiętam że używałem kiedyś odtwarzacza Creative MuVo I on miał pchełki w komplecie i normalnie pasowały, ostatnio jak próbowałem różnych pchełek których od dawna nie miałem w rękach to po prostu jakby wsadzać kij do wiadra xD no nie dopasuję... Ale jakieś protipy mile widziane. Kupiłem Beyerdynamica pchełki to oddałem siostrze z powodu
  • Odpowiedz
@28246951438: mozesz kupic monki, ja je lubie, w sumie jedyne jakie uzywalem ostatnio, taki dosc neutralny dzwiek z duza iloscia srodka, bas mozna zawsze podkrecic.
mialem kupowac te falafele ale ch z nimi te mi wystarcza - i mowie to ja, gdzies tam mam pokitrare po szufladach jakies sluchawki a uzywalem tylko monkow
tylko kupuj te polprzezroczyste bo ladniejsze, nie wygladaja jak z bazaru
  • Odpowiedz