Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Protamina: woodys beard balm, używam od lat i chyba już nie zmienię. To balsam ale zajebiście układa brodę, nie ma zapachu ani broda nie świeci się jak psu jajca bo jest matowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Protamina: dla mnie to przerost formy na treścią, jak 3/4 rynku z cenami z kosmosu za zwykle produkty, jak olejek arganowy za 100pln bo jest do brody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Protamina: według mnie konkretnie ten produkt który poleciłem. Nie jest to mocno pachnący świecący wosk, tylko faktycznie produkt którego używam na codzien.
  • Odpowiedz
@Protamina: Wosk przeważnie mocniej trzyma. Jeśli broda nie jest długa i nie ma problemów z ogarnięciem, to balsam będzie lepszy, natomiast jeśli broda jest trudna w ułożeniu, długa, to lepiej sprawdzi się wosk.
  • Odpowiedz
@Protamina: Czy najlepsza marka - tego nie wiem, ale ze wszystkich balsamów i wosków do wąsów, które używałem wypada najlepiej.
Mr Bear Family miałem kilka produktów i rewelacji nie było. Ten drugi zestaw niby spoko, ale tam jest wosk do wąsów, a nie pomada/balsam, więc nie wiem czy akurat to potrzebujesz :P A produktów pod Pan Drwal w ogóle nie znam.
  • Odpowiedz