Wpis z mikrobloga

Dawno nie kupowałem na Banggood. Obecnie zakupiłem oczyszczacz xiaomi air purifier3 z wysyłką EU Priority Line.
Nadane jest GLS z Belgii(??). Do obeznanych w temacie: jak obecnie wygląda mniej więcej czas dostawy EU Priority Line z #banggood?
Idzie to jak krew z nosa (kiedyś tak było), czy raczej sprawnie, tak jak Priority Line z Gearbesta?
Niby na stronie BG była informacja, że idzie to 7-15 dni roboczych, ale na ile to prawda?
#priorityline
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@menelki: przesyłka idzie przez Belgię, tracking ruszy dopiero jak przesyłka będzie w Belgii. Czas dostawy teraz po 11.11. to będzie loteria. Podany czas sugerowany jest z dupy.

@mariusz5891: śledziłem alipaczkę, ale mój numer przesyłki nie zaczyna się od 48, tylko od 61. Dlatego nie wiem podane tam statystyki dla Banggood Priority Line dotyczą także mojej przesyłki.
@Andczej: nie wiem co twój komentarz wnosi. Śledzę tag od czasu do czasu pamiętam, że historie z PDM dla Banggooda bywały różne: raz było lepiej, raz gorzej. Z EU Priority Line nie miałem styczności, więc pytam tutaj specjalistów.
@menelki: chamowaty XD

odpowiedziałem ci na wszystkie twoje wątpliwości, jedynie dodałem że na przyszłość odpowiedź na takie pytania można dostać w kilka minut na googlu, dziennie takich jak ty "tylko pytających" jest kilku bo boli samemu się rozglądnąć