Wpis z mikrobloga

@Bernan: ale czy ja napisałem o globalnym ociepleniu, czy innej niezaprzeczalnej i ważnej kwestii? To Ty sobie dopisałeś resztę, kiedy ja tylko zwróciłem uwagę na fakt dzisiejszej kawiorowej lewicy i ich działań w akcjach typu nie jem karpia czy inne szkodliwe akcje popierane bez zrozumienia i zagłębienia tematu, co prowadzi do niepotrzebnej śmierci i szkód w środowisku. Pozdrawiam
@Nagod: dopisałem sobie bo zgeneralizowałeś całą lewicę której bliska jest ekologia. Wiadomo, że powinniśmy podejmować najlogiczniejsze działania ku poprawie naszego bytu, tylko coś nie możemy przekonać bogoli do działania to ludzie się łapią działań na małą skalę - pewnie część dla fejmu, część żeby poczuć się lepiej, a część altruistycznie, lepiej to niż nic. Chyba, że rzeczywiście swoją nieprzemyślaną akcją szkodzą, również pozdrawiam.
@Bernan: raczej jest tak, że bogaci opłacają fundacje, do których zpisują się 'pożyteczni idioci', którzy swoim zachowanie zaczynają irytować innych ludzi. W końcu tworzy się jakiś ruch oporu a bogaci ludzie się śmieją z walczących ze sobą biedaków, pijąc przy tym wodę za 1k usd/litr, gdzieś w prywatnym samolocie nad Atlantykiem