Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends Rankedy dziś się super dzieją, pierwsza gra top dc, jak wrócił, to tylko feedował, mid feedował, bot feedował, ja na jungli jedyny pozytywny wynik w teamie. Druga gra 3 Polaczków w teamie, więc wiadomo, jak to się musiało skończyć, Kolorowy Szymek wziął Kayle na supporta, osiągnął wspaniały wynik w postaci 0/5/0, drugi Polaczek padł 3 razy Dravenem, po czym wyszedł z gry :)

Dobrze, że gry na tym elo są takie przyjemne :D
  • 13
@groszek71: chyba czas dać tag na czarnolisto i pomniejszyć tym samym tę grupę #!$%@?ących osób, które zawsze pod tym tagiem piszą takie głupoty typu "nie rozumiem ;/". Chyba logiczne, że skoro post zaczyna się od tagu gry, to będę to pisał do ludzi, którzy w tę grę grają, a nie do ogółu? Czarnolisto i nie będziesz musiał się wysilać, żeby cokolwiek pod tym tagiem zrozumieć ;-)

I no offence, ale po
@groszek71: ja się w ogóle nie denerwuję, bo nie ma czym, po prostu uważam wpisy takie jak Twój za męczące, szczególnie, że śledzę ten tag na bieżąco i dość często przewija się motyw kogoś spoza graczy, kto napisze tylko coś jak "nie rozumiem ;/" i tyle ;-)
@Luxik: moge sie zalozyc ze przegrywasz tez przez siebie - bo wkuriwasz sie na gre

jak bedziesz gral lepiej bedziesz gral z lepszymi ludzmi

matchmaking w tej grze jest dobry, i te polaczki odzwierciedlaja ciebie
@MainstreamowyHipster: to dodaj, tylko po co mi o tym mówisz ;-)

@groszek71: owszem, jest :P

@gromwell: no nie wiem, na topie była wyrównana gra, zresztą jaki wpływ na moje #!$%@? ma to, że Draven wyszedł, a Kayle padła 5 razy? Jedyne, co napisałem, to żeby zreportowali Dravena po tym jak wyszedł, a potem, żeby dali "yes" na /ff ;-)

W poprzedniej grze miałem 2/1/2, reszta strasznie przegrała linie, ciągnęliśmy
@Mazowia: może nie przeciwko mnie, ale naprawdę nie dostrzegam realnych możliwości wygrania niektórych gier ;_;

za to teraz np. zagrałem supportem i cały team ogarniał i było zajebiście, tak to jest jak jest się po tej /lepszej/ stronie ;-)

Do tego 4 z nas to Polacy byli, fuck it xD