Wpis z mikrobloga

Kurczę, kupiłem odkurzacz xiaomi z kodem 50$/100. Na aukcji jest takie info zaznaczone w screenie że niby w 14 dni dostarczą przesyłkę. Tutaj link do aukcji: https://www.aliexpress.com/item/33016831284.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4fa04c4dJ6sW92

Po kupnie wchodzę w my orders a tam "Will be shipped within: 33 days 9 hours 28 minutes" . O co chodzi? Czy to info o dostarczeniu w 15 dni to fejk? Nie po to wziąłem wysyłkę z Polski by czekać na odkurzacz tak długo jak z chin :/

@AliPaczka może coś wiecie :P

#aliexpress
  • 30
  • Odpowiedz
@schreder: Aha ok, czyli przeważnie wysyłają szybciej?
@AliPaczka: wiem wiem, ale skoro mają 15 dni Estimated Deilvery (jak najedziesz na ten pytajnik tam to jest napisane: If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time) to powinno być w te 15 dni a tamten czas na shipping to jest taki "awaryjny" co by aliexpress mogło jak kolega wyżej napisał oddać hajs po przekroczeniu tego
  • Odpowiedz
@ozzi91 aliexpress odda jak nie zostanie wysłane w 33 dni. To kiedy wyśle to zależy od sprzedawcy więc nie ma reguły. To co napisał sprzedawca w ofercie nie jest zobowiązujące, jedynie to co masz podane przy wyborze metody wysyłki w ofercie, a tam zapewne było x dni na wysyłkę i potem y na dostarczenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: znam słowo estimated ale to co w takim razie alie nie podaje wcale czasu dostarczenia finalnego już? @AliPaczka: no to kiedy mi to wkoncu ma dojść? Nie ma daty? XD
  • Odpowiedz